З 17 по 21 травня у Києві проходив Всеукраїнський турнір “Футбол у кожний двір”, який організовували Федерація дворового футболу та Міністерство молоді та спорту України. До участі зголосилися 16 колективів, серед яких 10 чоловічих та 6 жіночих.

Напередодні старту турніру було проведено жеребкування, за підсумком якої до нашої групи потрапили команди: Харківської, Чернігівської, Київської областей та міста Запоріжжя. У паралельній групі змагалися команди з Києва, Рівного, Запорізької, Житомирської та Луганської областей. Отож, за підсумком групового етапу збірна команда Волині перемогла команду з міста Запоріжжя (1:0), зіграла в нічию (0:0) з Черніговом, зазнала поразки (2:0) від харків’ян та впевнено перемогла (3:0) команду з Київської області. Таким чином набравши 7 залікових пунктів, лише за особистими показниками команда не потрапила у півфінал змагань. У матчі за 5 місце, колектив показав справжній характер та здолав у серії пенальті команду з м. Києва 1:1 (3:0).

Під час турніру команда відвідала матч чемпіонату України “Динамо” – “Маріуполь”.

Зазначимо, що поїздка відбулася за підтримки Ківерцівського міського голови Жгутова Володимира Володимировича та депутатського корпусу міської ради, за що їм щира подяка, адже діти це наше сьогодення!

Футбол-Друзі-Відпочинок

« of 10 »