Уже сім років проект “Асоціація дворового футболу” підтримує – Дейна Володимир Юрійович. Ще у далекому 2013 році, коли організація тільки розпочинала освоюватися на теренах містечка Ківерці, пан Володимир долучився та незміно підтримує хлопців в усіх починаннях. За цей час було проведено близько 150 різноманітних змагань, як місцеві так і Всеукраїнські, тисячі гравців прийняли участь в матчах ліги АДФ. Тому прес-служба “АДФ 5х5”, познайомить Вас з генеральним партнером Асоціація дворового футболу – Дейною Володимирем Юрійовичем.

Володимир Юрійович, розкажіть про себе.

– “Народився я у місті Ківерці, навчався у місцевій ЗОШ №4, надалі вступив у “Луцький національний технічний університет”, по завершенню працював у приватному підприємстві, а далі власна господарська діяльність, якою і надалі займаюся та паралельно працюю директором на власному підприємстві. Окрім основної роботи є ще соціальні проекти, які я веду супутньо – це фізична культура, спорт та здоровий спосіб життя. Це виражається у плідній співпраці з ГО “Асоціація дворового футболу”.

АДФ найголовніша спортивна організація регіону?

– Такого бачення у мене особисто взагалі немає. Поясню причину – наша робота взагалі не направлена на конкуренцію з іншими організаціями, нехай усі залучають населення до здорового способу життя. У моєму розумінні можлива співпраця, можливе залучення більшої кількість людей.

АДФ – це бізнес проект?

– Звісно НІ. Організація працює для того щоб надати альтернативу молоді та відволікти від буденності. Зараз легкодоступний алкоголь, тютюн, наркотики, а чому не мотивувати молодь для заняття спортом? Тому таких закидів взагалі не може бути, що це бізнес проект. Усі свідомі люди просто долучаються до нашого руху та ведуть здоровий спосіб життя.

Скільки часу Ви уже підтримуєте організацію?

– Ми співпрацюємо уже 7 років і я на усіх нагородженнях закликаю учасників долучатися до змагань, а в свою чергу, по мірі можливостей, буду допомагати. Матиму нагоду, можливість – завжди долучусь!

В плані розвитку АДФ. Ні для кого не секрет, що проблемою усієї Волині є дуже мало майданчиків під накриттям чи матиме АДФ власний спортивний зал?

– Якщо ми знайшли гроші на м’яч, то знайдемо і на зал! Де він буде побудований і коли, загадувати не можу, скажу одне, що робота у тому напрямку ведеться. Буде він готовий – обов’язково запросимо та покажемо. Навіть скажу не з залу розпочинати, не завжди було розуміння і у теплу пору року, щоб мати в користуванні ті спортивні майданчики, тому тут питання має бути комплексного підходу. Підхід має бути злагоджений з проведенням змагань, як у літній так і зимовий період.

Яке Ваше ставлення до спорту?

– Ставлення позитивне, сам займався спортом у шкільні роки, навіть приймав участь у районних змаганнях з баскетболу, звісно як усі хлопчаки ганяв м’яча з друзями.

Можливо у Вас є бачення створення ще якихось спортивних проектів?

– Відверто скажу, розпилюватися ми не будемо, краще зробити один якісний проект. Ми працюємо над тим, щоб ківерцівська асоціація виходила на належний державний рівень і вже маємо результат – дитяча збірна є переможцем Всеукраїнських змагань! Організацію знають, про учасників чують і дійсно така організація, як Асоціація дворового футболу, в обласні одна.

Чи не обтяжує Вас бути генеральним партнером АДФ?

– Фінансова підтримка цього проекту не є великою! Тому я задаюся питанням “Чому немає у всіх районних центрах підприємців, котрі могли б долучитися до розвитку спорту?”. Я впевнений, що усюди є ініціативні хлопці, котрі готові це робити, на прикладі нашої організації. Я не впевнений, що до Миколи Озюка стоять великі черги підтримки – бігаєте собі та й бігайте…

Чому саме футбол та АДФ?

– Я не є супер футболістом, але саме підхід та ініціатива Миколи, дали поштовх для співпраці. Коли я прочитав звернення на сайті Володимира Дужича, де хлопці просили підтримки, коли їхні проблеми ніхто не чув, я зараз нікого не звинувачую, можливо у органів місцевого самоврядування буди більш нагальні проблеми, але я не зміг стояти осторонь. Коли ми рухнули цей проект, я навіть не був упевнений, що сам Микола вірив в успіх. Але воно поступово рухалось і маємо те, що маємо. Дійсно, напевно не лише перші місяці, а й перші роки нас всерйоз ніхто не сприймав. Ми вірили! Оточуючі вважали, що побігають хлопчики та й перестануть, а хлопчики побігали, бігають і будуть бігати та перемагати!

В кабінеті у Володимира Юрійовича

Як залучити більше людей до заняттям спортом?

– Чомусь усі ми любимо дивитися чемпіонат світу на дивані у хорошій компанії, але задуматися щоб піти побігати мало хто хоче. У нас є чітка робота – це робота з дітьми, молоддю. Інформація постійно висвітлюється у соціальний мережах та місцевих ЗМІ. Потрібно залучати дітей, спонукати їх приймати участь, щоб була мотивація – по завершенню чемпіонату вручити пам’ятну нагороду чи м’яч з автографом відомого гравця. Саме такий вектор розвиту ліги АДФ! Головне – не переводити це у площину бізнесу. Ти побігай і отримаєш 500 гривень. Ні, я вважаю, що набагато ціннішою є нагорода, яку ти отримав та зможеш показати її друзям,а не те що ти за вечір випиває п’ять пляшок пива, тому якось так!

АДФ вчора, АДФ сьогодні, АДФ завтра…

– Тільки краще!Працюємо над цим!

Який ігровий номер Вам до вподоби?

– Дев’ять.

Можемо побачити Вас на майданчиках АДФ?

– НІ! Поясню чому – ніколи ужитті не роблю щось через силу. Повірте, не складно допомагати. Кожен повинен займатися тим, що він вміє, я вмію підтримати, допомогти, тому краще я буду стояти за футбольними воротами з дев’ятим номер на спині та буду носити хлопцям м’ячі.

Яка у Вас спортивна мрія?

– Хотілося б щоб на спорт звертали більше уваги, не залежно від конкретних дат чи подій. Мені, як депутату обласної ради, не одноразово доводилось зіштовхнутися з тим, що постійно не вистачає грошей на медицину, а чому, питається, медична галузь? Тому, що людей потрібно лікувати. А чому їх лікувати? Бо вони хворіють! Чому хворіють? От давайте ми будемо виховувати здорову націю! Тому потрібно створювати належні умови для розвитку молоді! Приклад збірна Ісландії, котра на чемпіонаті Європи показала якісний футбол та дійшла до ¼ фіналу, а все тому, що там змалечку привчать до здорового способу життя. Можливо ті кошти, котрі ми мали використати для лікування людей, направити саме для того, щоб створити здорову націю, котра захищатиме честь країни на міжнародному рівні.

Які у Вас ще мрії та побажання?

– Дай Бог, щоб те, що ми зараз обговорили до когось все ж дійшло. Я не говорю віддавай десятину на спорту, в міру можливості, і я впевнений, що воно повернеться неодноразово! До зустрічі на майданчиках АДФ.