Вже старою доброю традицією Асоціації Дворового Футболу 5х5 є проведення передноворічного Всеукраїнського турніру “ADF Premium CUP”, і 2020 рік не виняток, отже після завершення сезону на відкритих майданчиках, ми знову повертаємося до спортивного залу. Змагання відбудуться 26-27 грудня, у чудовому спорткомплексі Волинського обласного ліцею імені Героїв Небесної Соті. Хорошою новиною є те, що під час поєдинків буде задіяно відразу два футбольних поля, таким чином колективам буде складений зручний календар змагань.

Запрошуємо колективи із усіх куточків України, чудову атмосферу та гарний настрій гарантуємо!

Заявку можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

Заявкова кампанія триває до 23 грудня. Кількість місць обмежена!

Турнір проходитиме за звичними футзальними правилами, але буде одне важливе виключення, воротареві можна буде віддавати пас безліч разів (футзальне правило 5 сек не діє).

Формат турніру буде виглядати наступним чином:

  • Колективи за допомогою сліпого жеребу будуть  розділенні, на 4 групи по 4 команди, відповідно до зайнятого місця у групі, команди поборються за “Premium Cup”, “Silver Cup” та “Bronze Cup”.
  • Час гри : 2 тайми по 12 хв (остання хвилина чистого часу, діє тільки у 2 таймі та у тому випадку коли у грі перевага команди не більша ніж у 2а забитих м’ячі)
  • День проведення матчів: субота – неділя
  • Кількість гравців у полі: 5 осіб (4 +1)
  • Кількість гравців у заявці : 12 осіб
  • Деталі за телефонами: 050-169-95-15, 099-700-62-09.

Вас чекають якісна фото та відео зйомка, тому кожен учасник ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ.

За результатами турніру переможців чекають пам’ятні призи: Кубки , медалі , подарункові сертифікати, корисні призи від Організаторів та Партнерів. Індивідуальні нагороди для найкращих гравців.