2 вересня стартував відкритий чемпіонат Волині з мініфутболу АДФ 5х5. Осінній чемпіонат стане одним із завершальних турнірів на відкритих майданчиках.


Зі слів очільника ліги Миколи Озюка: «Даний чемпіонат насамперед спрямований на допомогу армії, адже повномасштабна війна триває, і лише разом згуртувавшись ми можемо пришвидшити нашу спільну перемогу. Хочу висловити подяку колективу “Альянс”, який у матчах 1 туру задонатив 100$, кошти безпосередньо передані на підтримку ЗСУ».


До участі у чемпіонаті зголосилися 10 колективів: «Четвертня», «КамазАгро», «Самураї», «Воротнів», «Альянс», «Земан», «Лучеськ», «Сокіл», «ALL-PARTS», «БусМаркет».


У першому ігровому дні зустрічалися: «БусМаркет» – «Лучеськ»
Доволі цікавий видався поєдинок: обидва колективи демонстрували злагоджену гру. Упродовж першого тайму лише команді «Лучеськ» вдалося відзначитися, а на початку другого тайму Каварський Андрій зумів зрівняти рахунок. Проте завдяки дублю Владислава Романюка та Сахнюка Василя, новачок змагань АДФ «Лучеськ» зумів здобути перемогу 4-1.

Поєдинок «Сокіл – Воротнів» подарував вболівальникам незабутні емоції, адже у матчі було забито аж 7 мʼячів. Однак все ж фортуна була на боці колективу «Сокіл». У підсумку перемога 4:3


Двобій між «ALL-PARTS» та «КамазАгро» був не менш блискучим, адже на стартових хвилинах голкіпер команди «ALL-PARTS», отримав червону картку, але це не допомогло команді з Острожця. Зрештою матч завершився впевненою перемогою лучан 5-2.

Матчі між командами «Земан-Самураї» та «Четвертня-Альянс», завершилися з однаковими рахунками 4-2. В ідмітимо дубль Дмитра Мельниченка (Земан) та Якова Антонюка (Четвертня).


Наступний тур подарує не менш цікаві та захопливі поєдинки, тому запрошуємо вболівальників до перегляду матчів.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

ВІДЕО МАТЧІВ ТУТ

СТАТИСТИКА ЧЕМПІОНАТУ ТУТ