Кубок Ліги АДФ став заключним турніром зими. Змагання, які відбулися 12 лютого у спорткомплексі Волинського обласного ліцею імені Героїв Небесної Сотні, зібрали 12 колективів та чимало шанувальників спорту. Згідно з регламентом команди-учасниці за результатами групового етапу, де мали можливість поборотися за три види нагород – «Кубок Престижу», «Кубок Перспективи» та «Кубок Ліги АДФ».

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Перше місце у групі «А» посів «Атлетик». На другому розташувався «Ліцей». «Grace» – треті. Загалом поєдинки групи «А» стали найрезультативнішими. За три матчі команди зуміли забити 19 мячів.

Шість набраних балів дозволили «Соколу» стати першим у групі «В». «Рівне. ОТГ» завдяки перемозі в очному протистоянні над «Ферммаш» розмістилися на другій позиції, а колектив з Рожища вирушив до плей-оф «Bronze Cup».

Тріумфаторами групи «С» стали представники команди «Березне». Сходинкою нижче розмістився «Шігірюм». «Самураї» – треті.

Дві вольові перемоги над «Луцьк Центр» та «Фортуною» дозволили «Феніксу» стати лідером групи «D». «Луцьк Центр» в очній зустрічі здолав «Фортуну» і став другим. В свою чергу «Фортуна» потрапила до бронзового плей-офу.

ПЛЕЙ-ОФ

 Основний час першого матчу за вихід до фіналу «Кубку Ліги АДФ» між «Соколом» та «Феніксом»  завершився внічию 2:2. У серії післяматчевих пенальті сильнішим виявився «Фенікс». Щоправда рахунок даної лотереї більше нагадує хокей, аніж футбол 15:14.  Другим фіналістом золотого кубку став «Атлетик», який без проблем переміг «Березне» 4:0.

Фаворит поєдинку за вихід до «Кубку Перспективи» також визначився завдяки серії пенальті. «Луцьк Центр», зігравши в основний час з «Рівне ОТГ» 2:2, зміг дотиснути своїх опонентів у лотереї 6:5. Компанію лучанам у фіналі склав «Шігірюм», який мінімально переміг «Ліцей» 2:1.

«Grace» впевнено розібрався із «Самураями» і став фіналістом «Кубку Престижу». Загалом бронзові нагороди змагань могли розіграти колективи з Рожищ, але «Ферммаш» розгромно програв «Фортуні» 1:5.

ФІНАЛИ

«Фортуна» стала для рожищан злим генієм. Слідом за «Ферммашем» лучани перемогли і «Grace». Звитяга дозволила «Фортуні» стати бронзовим призером турніру.

У матчі за срібло «Шігірюм» переміг «Луцьк Центр»  з рахунком 2:0 і став володарем другого за престижністю кубку.

Маючи чималий досвід виступів на турнірах під егідою АДФ, в матчі проти «Атлетика» «Фенікс» вважався фаворитом. Але, як це часто буває у спорті, порядок б’є клас. Гравці «Атлетика» зуміли обіграти досвідчених опонентів і підняти на головою омріяний золотий Кубок Ліги АДФ.

Окрім цього, під час церемонії нагородження організатори відзначили найкращих гравців турніру. Так, звання «Кращого гравця» «Bronze Cup» отримав Олександр Корнійчук. Гравцем «Silver Cup» став Олександр Шитов. А власником статуетки «Кращий гравець»  «Gold Cup» став капітан ФК «Фенікс» Олег Романюк. В свою чергу, кращим голкіпером заключного турніру зими визнали Олександра Луця.

Висловлюємо подяку Генеральному партнеру ліги – Дейні Володимиру Юрійовичу та Технічним партнерам – компанії «WestNet», Футбольному магазину «Soccer», «Pronto Pizza • Sushi Pro» та «Моршинська».

Текст – Дмитра ЗІНЮКА

Фото – Дмитра БАЙДИ

Більше Фото ТУТ