Після нетривалої паузи ліга АДФ 5х5 повертається до плідної роботи. Логічним принципом завершення літнього чемпіонату – буде проведення «Summer Cup U-16», серед юнаків до 16 років. Змагання відбудуться 23 серпня, залежно від кількості команд, буде розроблено календар змагань.

Цікавою новинкою для учасників змагань є те, що переможці змагань та кращі гравці, будуть запрошенні на тренування ФК «Волинь », де матимуть змогу поспілкуватися з професіоналами, відвідати роздягальні команд, екскурсію на стадіоні Авангард, та зробити пам’ятне фото з кумирами!

Заявкова компанія триває: до 21 серпня.

Заявку можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

Турніри проходитимуть за системою 5х5, причому воротареві можна віддавати пас безліч разів. Участь у турнірі можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями. Проте у змаганнях заборонено брати участь професійним футболістам та футзалістам.

Партнером змагань є компанія спортивного одягу – “Sport style shop”. На учасників та переможців змагань по завершенню турніру очікують подарунки та заохочувальні призи від партнерів асоціації.

Технічним партнером ліги є інтернет компанія – “WestNet”, нагадаємо, що для учасників ліги спеціальні умови підключення.

Під час матчів буде вестися фотозйомка ігор, тому кожен учасник ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ.

Про всі нюанси можна питати за телефоном: (099)700-62-09, (050)169-95-15