23 та 24 вересня відбулися матчі чергових турів Чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ (сезон осінь). Нагадаємо, що минулого тижня змагання були на паузі через проведення Всеукраїнського турніру «Agromat Cup». Отож колективи заповнили прогалину відразу двома зіграними турами. Кожна гра відзначилася захопливими емоціями, насподіваними рахунками і багатьма голами!

Отож перейдімо до огляду матчів.У третьому турі було зіграно 4 поєдинки, адже матч між колективами «Лучеськ» і «Альянс» був перенесений у звʼязку з участю команди з м. Рожище в благодійному турнірі. Отже, на майданчику зустрілися «ALL-PARTS» і «Samyrai», де впевнену перемогу здобули лучани (команда «ALL-PARTS») з рахунком 9:2.

Наступний двобій відбувся між фаворитами цього чемпіонату – «Забороль» і «Четвертня». Гра була доволі рівною, проте фортуна була на боці команди «Забороль», який переміг з результатом 8:6. Поєдинок «Воротнів» – «Земан» видався не менш цікавим та зберігав інтригу до останніх хвилин матчу. У підсумку рахунок 5:6 – перемога за пивоварами.

Матч «БусМаркет» – «КамазАгро» запамʼятався 8 забитими мʼячами. Кінцевий результат 7:1 на користь команди «БусМаркет».

У неділю зустрічалися команди «КамазАгро» і «Альянс», результат матчу – 4:2. У поєдинку «Лучеськ» – «Samyrai» рахунок – 13:0. Результативна ігри між «Воротнів» і «Четвертня» – 3:5, а також «БусМаркет» і «Земан» – 0:8.

Крім того, відбувся перенесений матч між «Samyrai» і «Четвертня» – 0:4.Отже, турнірну таблицю виглядає таким чином: із 9 набраними балами – «БусМаркет», «ALL-PARTS», «Забороль», 6 очок у «Лучеськ», «Камаз-Агро», «Земан», замикають позиції «Воротнів», «Альянс» і «Samyrai».

Наступними вихідними будуть зіграні чергові тури, тож охоче запрошуємо глядачів до перегляду!