Допоки великий футбол та футзал пішли на нетривалу паузу на авансцену волинського спорту увірвався дворовий футбол. Так, 25-26 грудня у Луцьку відбудеться наймасштабніший турнір в історії Асоціації дворового футболу. 24 колективи з різних куточків України зійдуться у Волинському обласному ліцеї,  аби визначити трійку найсильніших.

Окрім досвідчених команд, на майданчик вийдуть і дебютанти турніру, серед яких: «Атлетик» (Млинів), «Нива»(Згорани), «Луга» (Володимир-Волинський), а ткож та закарпатський «УжНет» та представники Тернопільщини – ФК «Луга» (Козлів).

«Кілька місяців оргкомітет готувався до цих змагань. Нам вдалося суттєво розширити географію команд і суттєво збільшити кількість учасників турніру. Поєдинки восьми груп проходитимуть паралельно на двох майданчиках, тож, запрошую любителів футболу завітати і підтримати своїх фаворитів у боротьбі за новорічну першість», – резюмував керівник Асоціації дворового футболу 5х5 Микола Озюк.  

   

Впродовж двох святкових днів на уболівальників очікує понад 30 поєдинків.  Хто отримає пальму першості, а хто поїде додому ні з чим, дізнаємося вже цього вікенду. Старт першого поєдинку у суботу, 25 грудня, о 10:30.

Футбол – Друзі – Відпочинок