Надзвичайно цікавим виявився другий ігровий тур кваліфікації Чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ.
Вболівальники, спостерігаючи за матчами, отримали масу позитивних емоцій та насолодилися надзвичайно цікавими поєдиками.


ГРУПА А


«Дубнівська» – «Неріс Авангард» 5:4
Поєдинок виявився дуже напруженим та драматичним, адже у першому таймі рахунок був 4:1 на користь «Неріса», але в другому таймі колектив «Дубнівська» зумів перевернути усе в свою користь. Завдяки хет-трику Олега Равського та гола Андрія Захарчука, команді вдалося здобути не лише перемогу, а перші три залікові пункти.


«Четвертня» – «Альянс» 9:2

Обидві команди давно знайомі між собою, адже є постійними учасниками ліги АДФ. Глядачі були цілком прикуті до перебігу матчу, адже було аж 10 забитих м’ячів. Бронзові призери зимового чемпіонату «Четвертня», повністю контролювала гру. Відзначимо дублі Якова Антонюка, Вадима та Олександра Дубців.


«Агромат» – «Сокіл» 3:5

До початку матчу фаворитом вважався колектив «Агромат», адже після першого вдалого поєдинку ряд експертів віддавало перевагу саме цій команді, але у матчі з «Соколом» не все вдавалось. Впевнені дії капітана команди Олега Войтюка та в грі в обороні принесло бажане команді «Сокіл». Відзначимо хет-трик Богдана Гладуна, який, на жаль, не допоміг «Агромату» перемогти.

ГРУПА Б

«ЛуцькЦентр» – «Олімп» 2:2

Колективи, які давно долучаються до різних змаганнях з футзалу та мініфутболу – добре зіграні, оскільки формувалися не один рік. Ось і в матчі панувала боротьба, обидві команди не хотіли поступатися. В підсумку – нічия.


«Земан» – «Самураї» 5:2
Пивовари після стартової перемоги не хотіли зупинятися, бо керівництво колективу ставить дуже амбітні цілі для команди. У матчі з «Самураями» відчувалася напруга та боротьба на кожному клаптику поля. Відзначимо аватора дубля Андрія Пащука, що вкотре допомагає команді перемогти.


«Ветеран Струмівка» – «ЕМД Волинь» 5:0
Доволі впевнена перемога колективу з Струмівки. Завдяки хет-трику Романа Миколайчука команда “Ветеран Струмівка” відчула спокій та цілком контролювала гру. Зазначимо, що уже 2 тур поспіль не вдається відзначитися лідеру медиків – Кирилу Шпаковському.

ФОТО Ч1

ФОТО Ч2

ФОТО Ч3

ФОТО Ч4

ФОТО Ч5

ВІДЕО МАТЧІВ

СТАТИСТИКА ЧЕМПІОНАТУ