Навіть дощ не зміг зіпсувати настрою учасникам «Кубка Звитяги», які зголосилися позмагатися під егідою АДФ, щоб зібрати грошову допомогу на підтримку наших прикордонників. «Хлопцям в окопах точно не тепліше», – лунало в лавах чи не кожної команди, і баталії продовжувалися подекуди навіть під проливним «душем».

Певна річ, зі спортивної точки зору можна аналізувати гру того чи іншого суперника, проте не це головне. Головне можна було побачити в очах усіх гравців – підтримка наших вояків і доказ того, що ті мають надійний тил.

Без перебільшення зазначимо, що всі 32 учасники заслуговують на схвальні відгуки за жагу до боротьби та віру в перемогу. Так, на стадії 1/16 фіналу зупинилися «WestNet», «Кум і Сусіди», «Альянс», «ІДНА», «Тріумф», «Воротнів», «Динамо», «Луцькцентр», «Чорнобаївка», «Татрафан», «Дубнівська», «Пірванче», «Переможна варта», «Сокіл», «Велицьк» та «Фенікс».

Звісно, що у кожного був різний за силою опонент, адже визначальним у такій системі став жереб. Хай там як, але колективи на іменитих налаштовувалися з потрійною мотивацією, і, скажімо, «Любарту», ЛСТМу та «6 прикордонному загону» ставало дедалі важче.

У напружених двобоях 1/8-ої не вистачило дещиці клубам «Аперкот», «Теремно», «Акцент», «Міщани», «Кордон», «Вишків», «Сойне», «Самураї». А за крок до півфіналів зупинилися «Волиняни», «Камаз-Агро», «Хавест» і «West».

На медальній стадії 1/2 фіналу глядачі взагалі забули, що таке дощ, бо ж хіба занудьгуєш, коли на майданчику фантастичний запал від  Артема Федецького («6 прикордонний загін»), Тараса Кабанова (ЛСТМ), Сергія Вишневського («Любарт») та Василя Лойка («Стир»). Усе ж путівки до фіналу вибороли представники Чемпіонату України з футзалу «Любарт» і «6 прикордонний загін», які здолали відповідно ЛСТМ та «Стир» зі Старого Чорторийська.

Втомлені, зате щасливі «будівельники» й «стиряни» зійшлися в битві за «бронзу». У результативній зустрічі перемогу святкував «Луцьксантехмонтаж-536» – 3:2.

Вирішальний матч подарував вічну волинську дилему десятиліття «Хто ж сильніший – футбольні зірки чи майстри футзалу?». У цьому матчі було все: надранній гол, емоції напружені, мов струна, вилучення та радість перемоги. Хто б повірив, що взяття воріт на перших секундах поєдинку від Владислава Сизика стане вирішальним? Проте за це ми й любимо футзал. Перемога «Любарта» 1:0 подарувала їм «Кубок Звитяги».

Також учасників турніру було відзначено індивідуальними номінаціями:

«Кращий воротар» – Станіслав Горнік («Любарт»);

«Кращий гравець» – Павло Оріховський («6 прикордонний загін»);

«Найкорисніший гравець» – Василь Лойко («Стир»);

«За відвагу» – Віталій Неділько («6 прикордонний загін»).

На завершення голова АДФ Микола Озюка підсумував:

«Дякую усім, хто долучився та допоміг в міру своїх сил. Кожен із нас такими діями наближає перемогу України. Дякую партнерам зі спортивного клубу «Кордон» та командам, завдяки яким нам вдалося зібрати 75 тисяч гривень. Усі кошти буде переведено на потреби волинських прикордонників. Слава Україні!».

Більше ФОТО ТУТ

Більше ВІДЕО ТУТ