Микола Озюк (керівник Асоціації дворового футболу 5х5)

Сьогодні був надзвичайно приємний день, адже повернулися дитячо-юнацькі змагання під егідою АДФ. Ми довго до цього йшли, але спільно з співорганізаторами провели крутий турнір серед юнаків до 19 років. Це вперше ми організовуємо такі змагання. Оргкомітет Асоціації дворового футболу 5х5 готовий до співпраці з усіма. Ліга АДФ розвиватиметься, і спільно з новими партнерами ми будемо йти до нових цілей і перемог. Хочу анонсувати турнір, який стартує 8 травня у Ківерцях серед дорослих команд. У змаганнях приймуть участь 12 колективів, які розіграють між собою три комплекти нагород.

Ігор Янченко (заступник голови Асоціації дворового футболу 5х5)

Нарешті вдалося організувати те, над чим ми так довго працювали. Дуже приємно, що цей турнір пройшов у Луцьку, і ми не обмежилися турнірами U-16, а проводимо і турніри U-19 та в планах турніри U-14. Враження супер, дуже хороші колективи, явних аутсайдерів не було. Половина колективів, які брали участь у змаганнях – були новачками. Хочу сказати, що я приємно вражений рівнем їхньої гри. Радий, що нові команди долучаються до наших турнірів. Ці змагання мали відбутися ще минулого року. Назарій Тарнавський з ГО “Основа майбутнього” зв’язався зі мною і запропонував провести такий захід. Згідно із задумом змагання мали патріотичний посил. Дякую усім співорганізаторам та учасникам за допомогу у проведенні турніру.

Андрій Березний (ФК “Волинь Ультрас”)

Чудовий турнір, всі зібралися, побігали у футбол. Після гри потиснули одне одному руки. Хочеться, аби таких турнірів було якомога більше. Суперники були непрості. Команда у нас зіграна, у такому складі граємо вже два роки. Щодо результату, то зіграти ми могли і краще, оскільки мали вдосталь моментів, однак підвела реалізація.

Павло Кравчук  (заступник декана факультету бізнесу і права ЛНТУ)

Наші вихованці сьогодні брали участь у турнірі в якості гравців та співорганізаторів. Їхнім виступом я задоволений, оскільки будь яка ініціатива дітей – це дуже добре. Луцький національний технічний університет завжди намагається підтримувати подібні ініціативи як студентства, так і молоді в цілому. В нас є власний спорткомплекс з ігровим полем, який планують незабаром модернізувати, тому сподіваюся найближчим часом організувати подібний турнір спільно з Асоціацією дворового футболу 5х5.

Анатолій Костик (заступник голови Волинської ОДА)

Ми відгукнулися на пропозицію Назара Тарнавського провести цей турнір. Організація була на гарному рівні. Мені сподобалося, що в такий непростий час зібралося чимало молодих людей, які не сиділи біля комп’ютера, а займалися спортом – грали у футбол. Це не може не тішити. В подальшому ми плануємо співпрацювати з Асоціацією дворового футболу 5х5 та іншими громадськими організаціями. Професійний спорт – це серйозно. В свою чергу дворовий футбол – дуже гарна ідея, яку ми будемо підтримувати.

Назар Рейкін (заступник директора Центру національно-патріотичного виховання)

Ініціатором проведення турніру була ГО “Основа майбутнього”, яка зараз активно долучається до  розвитку спорту. І вони запропонували ідею проведення футбольного турніру. Змагання вирішили провести спільно з Асоціацією дворового футболу 5х5 ,оскільки організація лояльна до нас. Дворовий футбол – це наша ніша. Турнір має патріотичний посил. Наш спорт,зазвичай, дещо аполітичний. Місія Центру національно-патріотичного виховання в тому, щоб спорт виховував у людей патріотизм і сприяв розвитку нашої держави. Посил змагань у тому, що вони присвячені нескореним, захисникам України, військовим. Турнір має назву “Імені Євгена Коновальця”, оскільки його постать не дуже популярна і зараз триває петиція про присвоєння йому звання “Героя України”. Організація турніру непогана. Для нас це теж пілотний проект, який, думаю, ми повторимо.

Віталій Профорук (представник бригади арбітрів)

Позитивні враження від турніру. Радий брати участь у такому заході. Працювати на цих змаганнях було важче, ніж на турнірі, присвяченому 10-річчю АДФ, оскільки окремі гравці проявляли неповагу, як до представників арбітражу, так і до футболістів команд-суперниць. Таких порушників ми карали картками, тому що незнання правил не звільняє від відповідальності.