Микола Озюк (керівник Асоціації дворового футболу 5×5)

Радий, що ми знову зібралися у колі друзів, підтримуючи девіз “Футбол-Друзі-Відпочинок”. Приємно, що команди долучаються, є тенденція до збільшення кількості колективів, мене, як організатора, це дуже тішить. Сподіваюся, що у майбутньому нові команди будуть долучатися. Тішить, що команда військового ліцею, на теренах якого ми проводимо змагання, долучилися і показали якісну гру. Приємно, що курсантів підтримували і викладачі, які давали наснагу для гри, тому їм великий респект. Набагато приємніше, коли є підтримка глядачів, емоції вирують. Втім, не слід забувати про те, що карантинні обмеження тривають і їх потрібно дотримуватися. В подальшому ми проведемо Дитячо-юнацьку лігу, яку мали організувати напередодні, але на численні прохання дорослих команд з приводу проведення турніру в залі ми перенесли дитячі змагання. Невдовзі настане справжня весна, відкриті майданчики будуть в послугах Ліги АДФ, тому, думаю, це будуть змагання в Ківерцях, Луцьку та Шацьку.

Ігор Янченко (заступник голови АДФ)

Турнір пройшов на дуже високому рівні, все класно. Дуже приємно, що долучаються нові колективи (щотурніру по дві-три нові команди). Тим більше коли нові команди показують результат. Це значить, що Асоціація росте. Яскравим прикладом є Олімп. Команда дебютант одразу ж дійшла до фіналу. Нарешті ми дочекалися можливості зустрітися і по вболівати за улюблені команди в колі друзів. Наступний турнір ми проведемо у Ківерцях. Сподіваюся, що епідеміологічна ситуація буде сприятливою і змагання пройдуть з уболівальниками.

Роман Крот (ФК “Фортуна”)

Я вже не вперше беру участь у змаганнях під егідою АДФ. Враження суперові. Кожна команда має можливість перемогти, адже тайм триває 12 хвилин і для розіграшу комбінацій іноді не вистачає часу. Тому, у всіх є шанси. До суддівства завжди є питання, але в цілому бригада арбітрів відпрацювала на високому рівні.

Михайло Мархева (FC “WestNet”)

Наша команда пробилася до фіналу завдяки хорошій грі на груповому етапі та стадії плей-оф. Бажаю Асоціації більше нових команд, якісних турнірів та позитивних емоцій.

Володимир Чайка (ФК “Духче”)

Позитивні враження, хороша організація турніру. Трохи нам не вистачило футбольного фарту: десь не дограли, не реалізували момент, ось і маємо.