Напередодні Дня Незалежності та у останні дні літа, “Асоціація дворового футболу” спільно з Ківерцівською міською радою провели змагання з дворового футболу. У змаганнях взяли участь 9 колективів, які спершу відіграли груповий етап, а далі змагалися у раунді плей-офф. 

Слід відзначати динаміку матчів. Усі команди демонстрували активний футбол, адже кожний матч був вирішальним.


«Традиційно, що до місцевих команд долучаються колективи з інших районів областів. Отже, помітно динаміку розвитку обласного футболу, адже головне завдання організації – якомога більше залучити населення до активного способу життя» – зазначив голова ГО «АДФ 5х5» МИКОЛА ОЗЮК.

За підсумками групових змагань, було визначено четвірку кращих команд: «Smart Plus» (Рожиже), «Street Athlets» (Ківерці), «Олімпієць» (Ківерці) та «Hanters» (Луцьк). Колективи справді показали якісний футбол, але все ж фортуна була на стороні ківерчан. Підсумувавши, турнірна таблиця виглядає так:

Переможці – «Street Athlets» (Ківерці);

Срібний призер – «Smart Plus» (Рожище);

Бронзовий призер – «Олімпієць» (Ківерці).

Також за підсумками турніру було визначено індивідуальні нагороди:

Найкращий голкіпер – Андрій Патійчук;

Найкращий гравець – Олександр Друкачук;

Найкращий бомбардир – Олександр Савчук.

По завершенню змагань відбулося церемонія нагородження, де учасники змагань отримали солодкі подарунки та пам’ятні нагороди від партнерів змагань! Відзначимо, що кращі граці та команди матимуть змогу відвідавти тренування ФК “Волинь”, адже ГО “АДФ 5х5” активно співпрацює з “Fan-project Volyn”.

Висловлюємо подяку, генеральному партнеру ліги – ДЕЙНІ ВОЛОДИМИРУ ЮРІЙОВИЧУ, інтернет компанії –  «WestNet» та Ківерцівський міській раді, за допомогу у проведенні змагань!

Величезне спасибі учасникам. До нових зустрічей на майданчиках ліги АДФ! Зазначимо, що уже 21 вересня стартує чемпіонат “Дворова ліга”, деталі згодом.

Футбол-Друзі-Відпочинок