1 березня стартував сезон дворового футболу з відкритої першості «Gold Cup ADF». За регламентом змагань: лише дванадцять колективів змогли прийняти участь, адже змагання проходили в одноденному форматі. Дуже приємно вразила географія турніру. До участі долучилися колективи з: Луцьку, Ківерців, Ковеля, Млинова, Рожищенського району, Горохівського району, Маневицького району та Луцького району. Змагання відбувалися за звичним форматом. Колективи боролися за перемогу у «Gold Cup», «Silver Cup» та «Bronze Cup», отже, після зіграного групового етапу колективи продовжили боротьбу за трофеї.

За перемогу у «Bronze Cup» змагалися колективи: «Пірванче» (Горохівський район), «БусМаркет» (Луцьк), «Ковель» та «Альянс» (Рожище).

У першому півфінальному матчі зустрілися «Пірванче» та «Ковель». Доводі динамічний футбол показували колективи, адже обидві команди у своєму розпорядженні мали швидкісних та технічних гравців. Тому глядачі, котрі переглядали матч, отримали масу задоволення. Було багато головних моментів. У підсумку доля та майстерність була на боці гравців «Пірванче», перемога 3:0.

Не менш цікавий видався  матч між командами «Альянс» (Рожище) та «БусМаркет». Захоплююча гра, динаміка та серія пенальті, де фарт був на боці колективу – «Альянс» 1:1 (по пен. 4:3). Варто відмітити нейморну гру голкіпера команди «Альянс» – ГЛИНЮКА Руслана, котрий двічі відбив пенальті та допоміг здобути команді вихід до фіналу.

Фінальний матч між командами «Пірванче» та «Альянсом» був насичений боротьбою та непоступливістю. Команди розуміли ціну помилки. Після першого тайму рахунок був 2:0, на користь колективу «Пірванче». У другому таймі команді «Альянс» вдалося відіграти один м’яч, але цього було мало. Таким чином перемога «Пірванче» 2:1, та кубок «Bronze Cup», відправляється до Горохова.

Найкращий гравецем «Bronze Cup» став – Костюк Іван (Пірванче).

Квартет учасників «Silver Cup», був надзвичайно цікавий. За трофей боролися: «Оконськ» (Маневицький район), «Колос» (Ківерці), «ВПС» (Луцький район), та «Феміда Юнайтед» (Луцьк).

Перший півфінал видався  насиченим на голи. У матчі зустрічалися «ВПС» та «Оконськ», впевнена перемога команди з Оконська 6:0.

Матч між «Колос» (Ківерці) та «Фемідою Юнайтед» видався досить видовищним, адже у матчі було забито аж 7 голів. Слід відзначати вислів, котрий описує даний матч: «порядок б’є клас». Дуже вдала гра колективу «Колос» та реалізація моментів допомогла здобути перемогу 5:2!

Фінал між командами  «Оконськ» та «Колос» пройшов у спокійному ритмі. Обидва колективи розуміли ціну помилки. У підсумку лише один забитий гол визначив переможця. 1:0 на  користь ФК «Оконськ».

Найкращий гравець «Silver Cup» – Мізюк Богдан (Оконськ).

«Gold Cup ADF» подарував глядачам справжній драйв та футбольну боротьбу. Четвірка кращих команд була такою:  «Метеор» (Луцьк), «Іква» (Млинів), «Кременець» (Рожищенський район) та РадиМо (Луцьк).

Перший півфінальний матч між «РадиМо» та «Іква» видався досить інтригуючим, адже переможця було визначено лише у серії пенальті. В основний час було зафіксована бойова нічия 2:2, а у серії пенальті фортуна була на боці колективу з Млинова, перемога 4:3.

У іншій парі зустрілися «Кременець» та «Метеор». Колективи досить обережно підійшли до матчі, адже розуміли відповідальність. Таким чином лише один забитий м’яч визначив переможця, 1:0 та користь ФК «Кременець».

Глядачі, котрі мали змогу переглянути фінальний матч, отримали масу емоцій: камбек від Кременця, серія пенальті….

А тепер по порядку: у фінальному поєдинку зустрілися ФК «Іква» та ФК «Кременець». Підлеглі Серія Вишневського розпочали дуже активно, та уже на перших хвилинах двічі вдалося забити. Команда «Кременець», показала справжній чоловічий характер, зуміла відігратися та перевести час у серію пенальті. Досить драматична була серія, адже команди пробили по 9 пенальті й лише 10 удар визначив переможця. Фортуна була на боці колективу – «Іква» (Млинів) та золотого відправляється до Млинова!

Найкращим голкіпером «ADF Gold Cup» було визначено – Ціховського Сергія (Кременець);

Найкращий гравець –  Хрипа Едуар (Іква).

По завершенню відбулося  нагородження, де організатори та партнери нагородили кращих гравців та команди, пам’ятними нагородами!

Висловлюємо окрему подяку, Генеральному партнеру ліги – Дейні Володимиру Юрійовичу.

Технічному партнері компанії – «WestNet» та інтернет магазину спортивного екіпірування – «Zeusport».

Зазначимо, що наступний турнір відбудеться уже 29 березня, деталі за телефоном:

099-700-62-09; 050-169-95-15.

До нових зустрічей на майданчиках ліги АДФ!

Більше фото ТУТ

ADF Gold Cup I 1 березня 2020р.