Після зіграних чергових турів інтрига у відкритті першості з мініфутболу зростає, адже практично усі команди мають можливість поборотися за золоті медалі відкритої першості з мініфутболу.

Фаворит стартових турів «Марадо» зазнав перших втрат залікових пунктів, команда «Теревені» дуже впевненно себе проявила та цілком заслужена нічия 1:1, у матчі з «Фенікс ДПЗ», колектив Володимира Журибіди, впевнено переміг 5:1, у цьому матчі відзначимо дубль – Богдана Понагайби.

«Агромат» та «Іква-Тріумф» з 13-ма заліковими пунктами ділять 2/3 сходинку турнірної таблиці. Колектив Андрія Христича переміг 6:1 «ЛуцькЦентр», але у драматичному матчі у якому Агромат не реалізував ряд моментів, поступилися «Фенікс ДПЗ» 2:1, у цьому матчі відмітимо вдалу гру голкіпера команда «Фенікс ДПЗ» – Дмитра Роюка.

«Іква-Тріуміф» у своїх двох поєдинках святкувала перемогу 8:1 над «Samyrai», та 5:2 над «ЛуцькЦентр», відзначимо бомбардира команди – Сергія Вишневського, який у 6 матчах забив 16 голів.

Колективи «Теремно» та «ФеніксДПЗ» у своєму активі мають по 12 набраних очок.
«Теремно» сенсаційно втратили очки у матчі з «Неріс Авангард» 2:1 на користь «Неріса», у цьому матчі відзначимо злагоджені дії та відмінну реалізацію команди «Неріс-Авангард». У іншому матчі «Теремно» розгромив команду «Камаз-Агро» 7:2.

Відзначимо команду «Теревені», яка з кожним туром набирає залікові очки і дуже близько наближається до призових місць – перемога 4:2 над «Шігірюмом» та здобуття нічиї з лідером «Марадо».

Постійний учасник турнірів АДФ «Альянс», цього тижня порадував своїх прихильників 2-ма перемогами – 2:1 над «Неріс Авангард» та 5:0 над «Samyrai».

Колектив «Шігірюм», цього вікенду зазнав дві поразки – 4:1 від «Камаз Агро» та 2:4 від «Теревені». У свою чергу відзначимо, що саме «Шігірюм» є міцним горішком і з цією командою не буде просто нікому.

Без залікових пунктів залишився колектив «Samyrai», хоча уже 3-й ігровий день поспіль колектив підводить реалізація власних моментів.

Вашій увазі турнірна таблиця:

Хочемо відзначити символічну збірну туру, кращі гравці отримають подарункову піццу від нашого партнера «ProntoPizza».

Календар на 25 червня:

ФОТО 3-го ігрового дня

ВІДЕО 3-го ігрового дня

СТАТИСТИКА ЧЕМПІОНАТУ