12 та 13 жовтня учасників Ліги АДФ, очікують надзвичайно цікаві турніри, а саме: “Кубок Переможців” та “Кубок Престижу”. До участі у “Кубок Переможців” запрошуємо, переможців та призерів Ліги АДФ, турнір пройде у форматі “Ліги Чемпіонів”, так звано буде відомо ім’я переможця “Дворової Ліги Чемпіонів”, 8 колективів будуть розділені на дві групи по 4 команди, далі у раунді плей-офф буде визначено переможця, та призерів, зазначимо, що останнім переможцем цього трофею був колектив – “Сахарадо”. Турнір відбудеться у неділю (13 жовтня).

Також осторонь футболу не залишаться новачки турнірів АДФ, “Кубок Престижу”, надасть можливість позмагатися за трофеї ліги АДФ, формат змагань буде ідентичним “Кубку Переможців”, змагання відбудуться  – 12 жовтня (субота).

Заявку можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

Заявковий термін до 10-го жовтня

Під час матчів буде вестися фотозйомка ігор, тому кожен учасник Ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ.

Характеристика турніру: 

Дні проведення матчів: “Кубок Престижу” – 12 жовтня (субота), “Кубок Переможців” – 13 жовтня (неділя);
Кількість гравців у полі: 5 осіб (4 +1) ;
Кількість гравців у заявці: до 10 осіб ;
Матч обслуговуватимуть незалежні, кваліфіковані арбітри.


За результатами турніру переможців чекають пам’ятні призи: 
Кубки, медалі.  Учасників та переможців змагань по закінченню турніру очікують подарунки та заохочувальні призи партнерів та організаторів. Також футболісти чемпіонату АДФ зможуть по спеціальній ціні придбати увесь футбольний інвентар: форму, гетри, маніжки, м’ячі, якісне взуття, сітки на футбольні ворота та інше, корисні призи від Організаторів та Партнерів.  Індивідуальні нагороди для найкращих гравців та навіть вболівальників.

 
Також для команд графік ігор буде сформовано зручно, тобто команди паралельно зможуть приймати участь у інших турнірах! 

Про всі нюанси можна питати за телефоном : (099)700-62-09, (050)169-95-15.