Після нетривалої перерви, змагання під егідою Асоціації дворового футболу 5х5, повертаються на футбольні горизонти. Досить цікавими виявилися літні чемпіонати, адже до участі вдалося залучити як доросли так і дитячі колективи, організатори ліги продовжують дотримуватися головного девізу організації: “Футбол-Друзі-Відпочинок”, адже саме в дружній команді та під час заняття улюбленої справи можна досягти великих спортивних здобутків. Організатори провели опитування та спільно з учасниками змагань розробили календар змагань, який презентуємо Вашій увазі.

Дворова ліга 5х5”, старт – 14 вересня.

Безпосередньо один з головних турнірів, у котрому учасники визначають переможців у трьох за рангом кубках: “Grand Cup”, “Silver Cup” та “Bronze Cup”.

Формат змагань:

День проведення: 14 вересня (субота);

Кількість команд: 12;

Груповий етап (4 групи по 3 команди);

Стадія плей-офф – де колективи продовжать боротьбу у трьох за рангом кубках: “Grand Cup”, “Silver Cup” та “Bronze Cup”. Таким чином з 12 команд, 6 колективи отримають пам’ятні подарунки від організаторів і партнерів;

Тривалість матчу – два тайми по 12 хвилин;

Заявки приймаються до 12 вересня.

Детальніше за телефонами: 099-700-62-09; 050-169-95-15.

“Юнацька ліга АДФ U-19”, старт – 5 жовтня.

Вперше буде проведено турнір серед юнаків до 19 років. До організаторів були численні прохання у проведенні турніру саме для юнаків, отже у стартовому турнірі візьмуть участь 8-10 колективів, котрі будуть розділенні на 2-і групи по п’ять колективів.

Формат змагань:

День проведення: 5 жовтня (субота);

Кількість команд: 8-10;

Груповий етап;

Тривалість матчу – два тайми по 12 хвилин;

Заявки приймаються до 3 жовтня.

Детальніше за телефонами: 099-700-62-09; 050-169-95-15.

Кубок Переможців АДФ 2019, старт – 12 жовтня (субота).

Участь у змаганнях зможуть прийняти колективи котрі займали призові місця впродовж турнірів, таким чином змагання будуть своєрідною Лігою Чемпіонів, так як зійдуться кращі колективи ліги АДФ.

Формат змагань:

День проведення: 12 жовтня (субота);

Кількість команд: 8;

Груповий етап та раунд плей-офф;

Тривалість матчу – два тайми по 12 хвилин;

Заявки приймаються до 10 жовтня.

Детальніше за телефонами: 099-700-62-09; 050-169-95-15.

Дитячо-юнацька ліга U-16”, старт – 19 жовтня (субота).

Сама дитячі змагання стануть завершальним етапом проведення змагань під егідою АДФ, сезону осінь 2019. До участі можуть долучитися юнаки до 16 років. Можна сміливо зазначити, що саме юнаки у 2019 році заправляють” лігою АДФ, адже кількість дитячих команд щораз зростає.

Формат змагань:

День проведення: 19 жовтня (субота);

Кількість команд: 10-12;

Груповий етап та раунд плей-офф;

Тривалість матчу – два тайми по 12 хвилин;

Заявки приймаються до 17 жовтня.

Детальніше за телефонами: 099-700-62-09; 050-169-95-15.

Заявки на усі турніри можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

Організатори для зручності календар поєдинків узгоджуватимуть з колективами, таким чином команди зможуть поєднувати участь у інших змаганнях.

Турнір  АДФ як зазвичай проходитимуть за системою 5х5, причому воротареві можна віддавати пас безліч разів. Участь у турнірі можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями. Проте у змаганнях заборонено брати участь професійним футболістам та футзалістам.

За результатами турнірів переможців чекають пам’ятні призи:
Кубки , медалі , подарункові сертифікати на комплекти форми від технічних партнерів ліги, корисні призи від Організаторів та Партнерів. Індивідуальні нагороди для найкращих гравців.

Генеральним партнером змагань уже сім років є приватний підприємець – Дейна Володимир Юрійович.

Партнером змагань є компанія спортивного одягу – “Sport style shop”. На учасників та переможців змагань по завершенню турніру очікують подарунки та заохочувальні призи від партнерів асоціації.

Технічним партнером ліги є інтернет компанія – “WestNet”, нагадаємо, що для учасників ліги спеціальні умови підключення.

Під час матчів буде вестися фотозйомка ігор, тому кожен учасник ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ.

Долучайтесь до ліги АДФ, змінимо українській футбол разом!