Попри невеликий дощ, гравці та вболівальники отримали ряд позитивних емоцій, адже після тривалої паузи відновився повноцінний чемпіонат.


Після двох зіграних турів одноосібним лідером є колектив Володимира Журибіди – «Марадо», колектив у стартових турах переміг «Неріс-Авангард» 1:3, та «Альянс» 6:3.
По 4 заліковові пункти набрали «Агромат», колектив переміг «Альянс» 0:5 та поділив очки з «Іква-Тріум». Відзначимо, що колектив з Млинова здобув перемогу над «Теремно-Хліб» 4:2, у цьому матчі відмітимо чудовий гол зі штрафного у виконані Сергія Вишневського.


Колектив з Острожця «КамазАгро» здобув вольову перемогу над амбітним колективом «Samurai» 3:2, а от перемогти «ЛуцькЦентр» не вдалося, на завершальних хвилинах гравець команди «ЛуцькЦентр» – Віталій Корець завершив чудово розіграну комбінацію. Лучанам не вдалося перемогти у стартовому турі – колектив «Теревні» здобув вольову перемогу 2:1.
«ФеніксДПЗ» після стартової поразки від «Теремно» 1:3, зумів нав’язати боротьбу та завдяки дублю Владислава Крістіана, перемогти «Теревні».


Команда «Неріс-Авангард», у степовому матчі, перемогли багаторазових чемпіонів ліги АДФ – «Шігрюм» 2:3, але зазнала поразки від колективу «Марадо» 3:1.

Слід відзначити, що усі команди перебувають у відмінній футбольній формі, і ніяка з команд не готова поступатися місцем у призерах, тому нас попереду очікують цікаві матчі.

Хочемо відзначити символічну збірну туру, кращі гравці отримають подарункову піццу від нашого партнера «ProntoPizza».

Вашій увазі турнірна таблиця:

Наступний матч пропускають:

Ім’яКомандаІЖ/КЧ/К
Дмитро Бурковський«Теремно»211
Пропуск календарного матчу – ФК “Теревені”

Календар на 11 червня:

ФОТО 1-го ігрового дня

ВІДЕО 1-го ігрового дня

СТАТИСТИКА ЧЕМПІОНАТУ