Після нетривалої перерви  Асоціація дворового футболу 5х5, продовжує свою роботу, набравшись нових сил та, ще з більшою енергією організатори підходять до старту літнього сезону.

Функціонери врахували, що літо це перш  за все час відпочинку, тому було запропоновано цікавий формат змагань, а сама – 29 червня на старт виходить “Дитячо-юнацька ліга”, турнір відбудеться у форматі повноцінного чемпіонату.

6 липня сартує – “Ліга АДФ 5х5”, колективи розіграють відразу 2 трофеї відповідно за рангом: “Grand Liga” та “Silver Liga” . Зазначимо, що кількість команд обмежено, максимальна кількість учасників – 10. Тому не слід зволікати, подавайте заявку прямо зараз!

Заявкова компанія триває до: “Дитячо-юнацької ліги” триває до 27 червня.

“Ліга АДФ 5х5” до 4 липня.

Заявку можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

Турніри проходитимуть за системою 5х5, причому воротареві можна віддавати пас безліч разів. Участь у турнірі можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями. Проте у змаганнях заборонено брати участь професійним футболістам та футзалістам.

Партнером змагань є компанія спортивного одягу – “Sport style shop”. На учасників та переможців змагань по завершенню турніру очікують подарунки та заохочувальні призи від партнерів асоціації.

Технічним партнером ліги є інтернет компанія – “WestNet”, нагадаємо, що для учасників ліги спеціальні умови підключення.

Під час матчів буде вестися фотозйомка ігор, тому кожен учасник ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ.

Про всі нюанси можна питати за телефоном: (099)700-62-09, (050)169-95-15

ФУТБОЛ-ДРУЗІ-ВІДПОЧИНОК