У Луцьку продовжується зимовий чемпіонат Волині з мініфутболу Асоціації дворового футболу. Після сьомого туру боротьба за чемпіонство загострилася ще більше. «Четвертня» зберігає лідерство, але в спину дихають «ALL-PARTS» та «Тріумф Ярославичі», які мають у грі в запасі. Трішки відстали від трійки лідерів «Земан» та «Фенікс-ДПЗ», які програли свої матчі.

«ЕМД Волинь» – «Фенікс-ДПЗ»

У цьому матчі фаворитом був «Фенікс», але попри це «медики» не збиралися просто так віддавати перемогу, адже мали у рукаві козир – бомбардира Шпаковського. Саме він відкрив рахунок на 6 хвилині. Потурай на 11 хвилині рахунок зрівняв. Але під завісу тайму «ЕМД» завдяки голу Хаїнського знову вийшов вперед. Одразу ж на першій хвилині Шпаковський оформив дубль, зробивши рахунок 3:1. До слова, ці два взяття воріт дозволили йому повернути лідерство у бомбардирській гонці (16 голів), адже Богдан Гладун з «ALL-PARTS» в цьому турі участі не брав. Але повернімося до матчу: все, що зуміли зробити ДПЗовці, це відідграти один гол на 37 хвилині – дубль на рахунку Потурая. Підсумковий рахунок зустрічі 3: 2 на користь «медиків».

«Samyrai» – ФК «Четвертня»

Лідер чемпіонату покуражився у матчі з «самураями», розгромивши останніх. Щоправда початок матчу не передбачав розгрому – на стартових хвилинах команди обмінялися голами. Але далі «Четвертня» взяла гру в свої руки, святкувавши розгромну перемогу – 2:7. Дублями відзначилися Сергій Мельничук та Роман Козак.

ФК «Атлетік» – «Альянс» (Рожище)

Найконкурентніший матч туру, в якому команди влаштували справжню перестрілку. «Атлетік» прагнув нарешті здобути свою першу перемогу в чемпіонаті, «Альянс» також не хотів програвати. Тому матч вийшов доволі веселим, але цю перестрілку з рахунком 5:4 виграв «Атлетік».

ФК «Земан» – «Тріумф Ярославичі»

Найцікавіший матч 7 туру з огляду на турнірне становище. У цій грі вирішувалося, хто залишиться серед лідерів. Ще у першому таймі Вишневський оформив хет-трик у ворота «пивоварів», які зуміли зібратися та майже зрівняти рахунок. Але під кінець гри Третяк встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:4. Перемога дозволила команді з Рівненщини наблизитися до лідера, маючи гру в запасі.

«ALL-PARTS» – «Сенкевичівка»

Ще один матч, в якому фаворит був очевидним. Попри те, що «ALL-PARTS» були без свого найкращого бомбардира Богдана Гладуна, вони без проблем розгромили останню команду чемпіонату – 7:2. А Гладуна замінив Назар Сеник, відзначившись покером.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ

ВІДЕО матчів
Статистика ЧЕМПІОНАТУ