Доволі непомітно пролетіли 4 ігрових тижні – і ось 20 травня команди остаточно сформують два дивізіони. Спілкуючись з функціонерами, тренерами та гравцями команд, з впевненістю заявляємо, що літній чемпіонат насправді видається досить цікавим та напруженим. Кожна з команд демонструє динамічний футбол, тому нас очікує досить захоплива друга половина чемпіонату.

Роблячи проміжні підсумки, зазначимо, що у групі “А”, склалася доволі цікава ситуація. Після зіграних 4 матчів у “Дубнівської” та “Неріс Авангард” – по 9 залікових пунктів, а у “Сокола” та “Четвертні” – по 7 очок.
Тому за вихід у вищу лігу триватиме безкомпромісна боротьба, бо очно зустрічаються:
“Неріс Авангард – “Четвертня”
“Сокіл” – “Дубнівська”

Матч між командами “Альянс” – “Агромат”, носитиме статус більш підготовчий, адже обидві команди уже готуються до продовження змагань у другому за рангом дивізіоні.


У групі “Б” все значно зрозуміліше. Уже до початку 5 туру команди знають свою долю щодо продовження у дивізіонах. Так команди – “Земан”, “Олімп”, ЛуцькЦентр – зіграють у вищій лізі, а “Самураї”, “Ветеран Струмівка”, “ЕМД Волинь” продовжать боротьбу у першій лізі.
Гонку лідерів із 13 забитими голами у попередньому етапі очолює Олег Равський (Дубнівська)
Наступний тур пропускає – Артем Степанюк (Олімп).
Також нагадуємо командам щодо дотримання Положення змагань, а саме стосовно однакової ігрової форми, відповідного нанесення номерів, індивідуального захисту (щитки). За порушення Положення на команди будуть накладатися штрафні санкції.

Вашій увазі рокзад матчів:

ВІДЕО МАТЧІВ

СТАТИСТИКА ЧЕМПІОНАТУ