В обласному центрі Волині відбувся традиційний футзальний турнір під час новорічно-різдвяних свят ADF Premium CUP. Участь в кубку хотіли взяти близько сорока команд, адже на період свят у футзалі була доволі велика перерва. Втім через низку обставин організатори відібрали лише шістнадцять колективів, які претендували на перемогу в трьох кубках.

Уже перші ігри турніру продемонстрували, що команди справді були голодні до перемог, адже нерідко емоції гравців брали гору, і колективи догравали матч не у повних складах. На відміну від чемпіонату, де кольори кількох команд захищають професійні футболісти, під час різдвяного турніру колективи не могли похвалитися наявністю у своїх складах великої кількості професіоналів. Проте за ALL-PARTS виступав Максим Сасовський, який підтримує форму під час зимової перерви в УПЛ. Свого часу він виступав за ФК «Волинь», а нині є гравцем ФК «Львів».

Традиційно організатори обрали формат турніру, який дозволяв будь-якій команді взяти один з трьох трофеїв. Колективи за допомогою жеребкування поділили на чотири групи. Відповідно, команди, які посідали третє місце, далі за сіткою змагалися за бронзовий кубок, друге місце – за срібний кубок, а переможці груп – за головний трофей.

У фіналі бронзового кубка перемогу святкувала команда «Олімп». ALL-PARTS у перестрілці з «Ромашкою» (3:2) вибороли срібний кубок. А ось «Атлетік» у фіналі Premium CUP не залишив шансів «Любарту JR» – 3:0.

Голова ГО «Асоціація дворового футболу 5х5» Микола Озюк розповів Інформаційному агентству Волинські Новини, що традиційно на початку нового року АДФ збирається у колі друзів, проводячи ADF Premium CUP.

«Цього разу ми були обмежені у часі, тому провели турнір лише з шістнадцятьма командами. Проте це не зробило його менш цікавим. До команд, які беруть участь в чемпіонаті, приєдналися інші колективи. Інтрига була протягом всього ігрового дня, всі команди отримали купу позитивних емоцій. Оскільки під час зими доволі велика перерва в УПЛ, Першій та Другій лігах, багато професійних футболістів беруть участь у таких змагання, як наші. Тому гравці-аматори могли проявити себе на фоні професіоналів. Сьогодні за ALL-PARTS виступав Максим Сасовський, але не думаю, що йому було легко», – відзначив Микола Озюк.

Також він акцентував, що торік АДФ всіляко намагалася допомогти наблизити перемогу, зокрема під час турнірів на потреби захисників було зібрано понад 150 тисяч гривень, адже завдяки воїнам і проводять такі змагання. У новому році асоціація також не залишиться осторонь та долучатиметься до підтримки військових, аби винищити всю нечисть на українській землі.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ