Микола Озюк (керівник Асоціації дворового футболу 5×5)

Враження від турніру просто чудові: команди за довгий час зібралися  на відкритому майданчику, географія турніру розширяється. Ми працюємо над тим, щоб змінювати наше географічну базу,тому дуже приємно що до нашої футбольної родини долучаються нові друзі. Оргкомітет  АДФ прагне в найближчому майбутньому провести всеукраїнські змагання у Києві. Ми над цим працюємо, і я переконаний, що у нас все вийде. У переддень турніру на нашому сайті вийшов матеріал в якому акцентувалася увага на протистоянні ветеранів та новачків. Хоча, як показали поєдинки, дебютанти виглядали досить непогано. Думаю, з часом ми зможемо позмагатися з професійним футболом. Закликаю нові колективи долучатися, адже здорова нація – запорука успіху нашої країни.

Ігор Янченко (заступник голови АДФ)

Дуже круто, що ми нарешті повернулися на Батьківщину Асоціації та провели турнір у Ківерцях. Все пройшло на найвищому рівні. Приємно, що географія команд-учасниць зростає. До цього турніру долучилися колективи з Ратного, Локач та навіть столиці України. Радує, що команди-дебютанти грали лише на перемогу, і як результат – два колективи потрапили до фінальної стадії. Ми готові проводити турніри у різних куточках країни. Головне щоб були люди, які готові до співпраці. Сподіваюся, що найближчим часом ми проведемо турнір у Києві і тим самим доведемо, що Асоціація не зупинятиметься лише на Волинській області. Ми завжди раді новим колективам. Ліга АДФ чекає саме на тебе, тому, долучайся.

Олександр Ратич (тренер FC “Vitmix”)

У нашій команді виступає гравець родом із Волині. Дмитро розповів нам про турнір, сказав що є можливість взяти участь. Команда у такому складі була сформована лише цього тижня і для неї це дебютний турнір. Ми знаходимося на стадії формування колективу, основний кістяк команди складають київські гравці. На Волині я не вперше, завжди приємно приїздити сюди, адже край має хороші традиції великого футболу: ФК “Волинь” багато про що говорить. Приємно що такі змагання  проводяться . Круто, що на турнірі зібралися команди, які самі грають у футбол і дають грати суперникам, а не закриваються в обороні.

Тимофій  Хабовець (“ХФК Ратне”)

Організація змагань дуже хороша. Про Асоціацію ми дізналися від тренера нашого дитячого клубу . Для команди це перший досвід виступів на подібних турнірах. Я вважаю, що дебют вдалий. Дуже добре, що поєдинки обслуговували два арбітри, оскільки на мою думку, одному було б важко. Рівень суперників різний. Найважче нам було у поєдинку проти “Фенікса-ДПЗ”. Видно, що команда досить добре підготовлена. В подальшому плануємо брати участь у турнірах під егідою АДФ, оскільки такі змагання дають нам новий досвід та вміння.

Павло Сировченко (президент FC “Vitmix”)

Дуже дякуємо за запрошення. Наш колектив на турнірі під егідою АДФ вперше. Хороша організація, достойні команди. З огляду на це, думаю було б цікаво разом з оргкомітетом АДФ організувати щось подібне й у Києві.  Щодо фінального протистояння, то  м’яч круглий, обидві команди були в рівних умовах, але сьогодні ми поступилися. Проте, наша команда  обов’язково повернеться, щоб  узяти реванш.  Зараз перед  FC “Vitmix” стоїть кілька завдань:  грати, брати участь у різних турнірах ( в тому числі й під егідою АДФ) і звісно ж розвивати молодь.

Олег Романюк (ФК Фенікс-ДПЗ”)

На штучному майданчику краще грати, приємніший газон, свіже повітря. Половина колективів була мені не знайома. Навіть у нашій групі грав “Бубнів”, який показував хорошу гру, і  з яким ми добряче намучилися, хоч і перемогли з великим рахунком. У фіналі ми зустрілися з київським колективом, це – дуже важка команда. Ми закінчили груповий етап та стадію плей-оф біля 14 години. На фінальне протистояння ми чекали 7 годин. За цей час нам вдалося вивчити суперника, особливу увагу приділили вивченню Євгена Середюка, оскільки він був однією з ключових фігур на полі у складі “Vitmix”. Стосовно сутички у фінальному поєдинку, то самого епізоду з червоною карткою я не бачив. Мені довелося вже походу стримувати обидва колективи. Щодо суддівства, то з кожними з арбітрів я знайомий давно по різних турнірах. Так, були певні епізоди, які можна було б трактувати інакше, але арбітри теж люди і мають властивість помилятися. Організатори Ліги роблять велику справу, тому їм велика за це подяка.