ГО “Асоціація дворового футболу 5х5” спільно з ФК “Волинь” та ГО “Fan-project Volyn”, організували зустріч переможців дитячих змагань турнірів АДФ з гравцями, тренерами, ознайомилися з структурою ФК “Волинь”. Юнаки мали можливість поспілкуватися з гравцями команди: Тарасом Михаликом, Младеном Бартуловичем та Денисом Кожановим, кумири розповіли свої історії та поділилися секретом успіху. Також досвід передали Головний тренер – Андрій Тлумак та спортивний директор – Валентин Кошельник.

Спілкуючись з підростаючим поколінням гравець “Волині” Тарас Михалик підкреслив, що теж відкрив для себе шлях у великий футбол, ганяючи м’яча на вулиці.


Хлопці все в ваших руках. Лише ви здатні довести всім, що можете грати на професійному рівні. Якщо хочете бути футболістами, то готуйтеся до критики та завжди йдіть до своєї цілі”, – надихнув дітей екс-гравець “Динамо .

Підбадьорили відвідувачів “Авангарду” й тренер “Волині” Андрій Тлумак та спортивний директор клубу Валентин Кошельник. 


Якщо буде більше дворового футболу, то професійний футбол стане кращим”, – зазначив Кошельник та доручив організувати дітям безкоштовний візит на найближчий матч “Волині.

Голова ГО “Асоціація дворового футболу 5х5”  Микола Озюк, розповів:


Дуже приємно, що рівень дитячих змагань зростає, тенденція до здорового способу життя збільшується. Організатори і надалі працюватимуть над розвитку дитячих та юнацьких змагань, адже діти це наше сьогодення .

Зазначимо, що завершальні змагання “Дитячо-юнацької ліги”, стартують 19 жовтня, деталі: 050-169-95-15.

Асоціація дворового футболу висловлює подяку, Генеральному партнеру – Дейні Волидимиру Юрійовичу, за підтримку дитячого футболу та ГО “Асоціація дворового футболу 5х5”.

Фото: ФК “Волинь”, Руслан Пилипчук