Асоціація дворового футболу 5х5 завершився сезон на відкритих майданчиках, в якому було задіяно 25 дорослих та 12 дитячих команд.

Фінальним акордом став чемпіонат “October Cup”, за який змагалося 10 обласних колективів. Після групової стадії по 2 кращі команди продовжили боротьбу за звання чемпіона.

У матчі за третє місце зустрічалися ФК “Олімп”(Рожище) та ФК “Кременець”. Динамічна гра, яка подарувала вболівальникам яскраві емоції, завершилася на користь клубу “Кременець” – 2:0.

Фінал видався не менш напруженим, адже зустрічалися старожили турнірів АДФ: “Теревені”  “Феміда Юнайтед”. Перший тайм завершився з рахунком 1:1. Надалі обидві команди грали обережно, бо розуміли ціну помилки. Проте після прекрасної комбінації “Теревеням” таки вдалося вийти вперед та здобути перемогу 2:1!

Паралельно тривав чемпіонат серед юнаків U-16, де перемогу святкували ФК “Альянс” (Рожище), а срібло здобули юнаки з Торчина!

Переможцями першої ліги серед юнаків стали ківерчани “Торпедо”, а у другому дивізіоні тріумфом відзначився колектив “Street Athletes”.


Як зазначав голова Асоціації дворового футболу Волині Микола Озюк,  динаміка розвитку ліги лише зростає:

“Приємно, що до аксакалів ліги додаються нові команди. Радий, що юнацькі команди активно долучаються до ліги, бо саме діти – це наше сьогодення, яке буде змінювати наше майбутнє!”

Зазначимо, що уже вкотре змагання проводяться за підтримки – Дейни Володимира Юрійовича.