9 липня відбувся завершальний етап літнього чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ – Кубок АДФ.
Кубкові баталії завжди мають свою цікавість, адже у поєдинку з однієї гри кожна команда має можливість проявити себе. До колективів, які приймали участь у чемпіонаті долучилися ще 4 команди :«WestNet», «Industrial West», «Любарт» та «Татрафан» – два останні колективи зустрілися у фіналі.

Зазначимо, що під час проведення турніру проводився збір коштів на допомогу викладачам Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, які воюють у складі ЗСУ.

Отже, після 2 попередніх етапів пари півфіналістів склали:

«WestNet» – «Татрафан»
«Любарт» – «ЛуцькЦентр»

У матчі «WestNet» – «Татрафан», впродовж усієї гри панувала напруга, обидві команди були націлені на перемогу, першими відкрили рахунок «Татрафан», проте після вдалої комбінації, Юрію Романюку вдалося швидко зрівняти рахунок. Обидві команди вдало атакували та оборонялися, у основний час було зафіксовано нічийний рахунок 2:2, а от у післяматчевих пенальті фортуна була на боці команди «Татрафан» 3:2.

«ЛуцькЦентр» впродовж кубкових матчів дуже здивував вболівальників, адже у 1/4 фіналі впевнено здолав бронзового призера чемпіонату «Агромат» – гравці були націлені на перемогу. Впродовж перших хвилин гри з «Любартом», обидві команди демонстрували рівну гру, хоча після першої половини гри ініціатива повністю перейшла до команди «Любарт», таким чином фінальний свисток зафіксував перемогу «Любарта» 6:1.

Фінальний матч пройшов у спокійному ритмі, гравці «Татрафану» були більш впевненіші та впродовж усієї гри домінували, який у підсумку завершився перемогою 8:2.

За підсумками кубку нагороду Кращого гравця отримав. – «Артем Назарчук» (Татрафан)

Голова АДФ Микола Озюк підсумував:
«Чемпіонат Волині з мініфутболу – перехідний етап від одноденних змагань до великого чемпіонату. Нам вдалося провести турнір, в якому брало участь дванадцять команд. Чемпіонат виявився доволі цікавим та насиченим, адже і футболісти, і вболівальники отримали багато позитивних емоцій. Усі потрохи звикають до життя під час війни, тому для людей має бути розрядка. Багато професійних футболістів, які зараз не грають, могли підтримувати форму на наших турнірах. Кожен з аматорів хотів зіграти проти професіоналів, аби продемонструвати свої якості».

Після завершення чемпіонату вирішили провести кубок. До дванадцяти команд доєдналися ще чотири, зокрема футзальний клуб «Любарт», який неодноразово був переможцем турнірів АДФ, та «Татрафан».

Основною метою змагань Кубка є збір коштів для наших захисників. Загалом, за період повномасштабного вторгнення росії, АДФ вдалося зібрати 120 тисяч гривень для наших ЗСУ.

Більше Фото ТУТ