Ми закликаємо усі організації, які займаються розвитком футболу, футзалу, міні-футболу та інших видів спорту до об’єктивної та чесної гри. Давайте відкинемо власні амбіції та будемо працювати заради єдиної мети – розвитку спорту та популяризації здорового способу життя. Адже здорова нація – запорука успішної країни. Про це неодноразово заявляла не лише місцева влада, а й вище керівництво держави.

Сьогодні команди отримали офіційне звернення від “Асоціації міні-футболу Волині”, в якому вони, в свою чергу, заборонили учасникам брати участь у змаганнях під егідою “Асоціації дворового футболу 5х5” мотивуючи це тим, що “Один гравець – одна команда”.

Ми наводимо приклад міста Києва, де понад 50 різних турнірів проводяться різними організаціями, і де усі гравці мають право брати участь у будь якому турнірі. Тому, закликаємо відкинути власні амбіції, припинити маніпуляції та тиск на команди. Нехай кожен колектив керується здоровим глуздом та приймає участь у тих змаганнях, яких забажає.

ГО “Асоціація дворового футболу 5х5” є незалежною організацією. Ми відкриті до співпраці та діалогу, але не дозволимо собою маніпулювати та тиснути.