Ось і підійшов до завершення турнір відкритої першості Волині з мініфутболу. Інтрига протистоянь зберігалась до останнього туру, так як призерів чемпіонату ми дізналися у завершальному турі.

Чемпіонами могли стати 3 колективи: «МАРАДО» – команді потрібна була перемога над «Агроматом», у свою чергу «Агромату» потрібно було перемагати «МАРАДО» та «Теремно», а для «Фенікс ДПЗ» сприятливий результат був – поразка «Марадо».

Матч з «Марадо» – «Агромат» вийшов по-справжньому гарячим та емоційним. Першими вдолося відкрити рахунок «Марадо», після чудової комбінації гол забив Роман Киценюк, проте «Агромат» зуміли на швидкий пропущений м’яч відповісти одразу трьому голами від Максима Сасовського, Назара Сеника та голкіпера Валентина Рижука. Утім, перевагу «Агромату» втримати не вдалося – більш досвідчені суперники зуміли відзначитися одразу чотири рази, на що «Агромат» відповів м’ячем Максима Сасовського – 4:5 і гравці «Марадо» за додатковими показниками святкували перемогу в чемпіонаті. Щиро вітаємо команду з заслуженим чемпіонством!

Таким чином, команда «Марадо» стала чемпіоном та вирішила долю другого місця – луцький колектив «Фенікс ДПЗ» гарантував собі срібло чемпіонату.

А от в матчі «Агромат» – «Теремно» вирішувалася уже доля бронзових нагород турніру. У цьому поєдинку все вирішив у другому таймі забитий гол гравця команди «Агромат» – Максима Сасовського, завдяки цьому голу було зафіксовано рахунок 1:0. Зазначимо, що команда «Агромат» є одна з наймолодших, середній вік гравців – 20 років.

Хочемо відзначити усі колективи, адже впродовж усього чемпіонату зберігалась інтрига, відчайдушна боротьба та справжня дружба.

Як зазначав Голова ГО «АДФ 5х5» Микола Озюк: «Приємно, що у складний для нас час, нам вдолося об’єднати команди, кожна з яких долучилась до збору коштів, які будуть перераховані нашим захисникам. За період широкомасштабного вторгнення росії нам вдолося зібрати понад 110 тисяч гривень, ми разом наближаємо перемогу. Також цей турнір став важливим в емоційному плані, адже кожен з учасників отримав розрядку та позитивні емоції.«Приємно, що у складний для нас час, нам вдолося об’єднати команди, кожна з яких долучилась до збору коштів, які будуть перераховані нашим захисникам. За період широкомасштабного вторгнення росії нам вдолося зібрати понад 110 тисяч гривень, ми разом наближаємо перемогу. Також цей турнір став важливим в емоційному плані, адже кожен з учасників отримав розрядку та позитивні емоції. Від себе хочу привітати призерів чемпіонату – спасибі кожному хто долучився до проведення даного заходу.»

По завершенню чемпіонату відбулося нагородження, де оргкомітетом було визначено:

Кращий голкіпер – Валентин Рижук «Агромат»

Кращий гравець – Ігор Блажиєвський «МАРАДО»

Кращий бомбардир – Сергій Вишневський «Іква-Тріумф».

Нагадуємо, що уже в найближчу суботу 9 липня, відбудеться «Кубок АДФ», у якому 16 колективів розіграють нагороди. Жеребкування відбудеться у середу 6 липня, слідкуйте за новинами на наших сторінках.

Вашій увазі турнірна таблиця:

ФОТО 9-11 турів

Відео фінальних турів

СТАТИСТИКА ЧЕМПІОНАТУ