6 призерів в одному турнірі: ліга АДФ запрошує на змагання з міні-футболу!

25 вересня відбудуться чергові змагання з міні-футболу ГО «Асоціації дворового футболу 5х5. Участь у турнірі можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями. Проте у змаганнях заборонено брати участь професійним футболістам та футзалістам. Зазначимо, що лише 12 колективів зможуть поборотися за головний турнір змагань, адже кількість місць обмежена.

«Турнір буде дуже цікавим та насиченим! Хочемо максимально залучити колективи з регіонів. Отже, запрошую команди приєднатися до змагань та провести цей день у колі друзів.

У перспективі є проведення «Ліги Переможців АДФ», де призери та переможці розіграють головний трофей року. Тому для колективів є хороша мотивація позмагатися за звання чемпіона», – зазначає голова «Асоціації дворового футболу 5х5» – Микола Озюк.

Заявку можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

Заявкова кампанія триває до 23 вересня. Кількість місць обмежена!

Турнір проходитиме за звичними футзальними правилами, але буде одне важливе виключення, воротареві можна буде віддавати пас безліч разів (футзальне правило 5 сек не діє).

Формат турніру буде виглядати наступним чином:

  • Колективи за допомогою сліпого жеребу будуть  розділенні, на 4 групи по 3 команди, відповідно до зайнятого місця у групі, команди поборються за 3 трофеї: “Bronze Cup”, “Silver Cup” та “ADF Gold Cup”.
  • Час гри : 2 тайми по 10 хвилин (Остання хвилина чистий час) ;
  • День проведення матчів – 25 вересня
  • Кількість гравців у полі: 5 осіб (4 +1);
  • Кількість гравців у заявці : 12 осіб;

Вас чекають якісна фото та відео зйомка, тому кожен учасник ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ.

Список команд котрі зареєструвалися на “Gold Cup ADF”

1“WestNET”
2ОПТІ 579
3ЛуцькЦентр
4Альянс
5“Сокіл”
6“Дубнівська”
7“PSG”
8“Фортуна”
9“Олімп”
10“ЛНТУ”
11“Tereveni”
12