Уже традицією для дворового футболу стало починати футбольний рік із традиційних змагань у Маневичах.

“Grand Cuр” відбуватиметься 2 – березня у форматі груповий етап + плей-оф, де команди спочатку за жеребкуванням будуть розділенні на 4 групи по 3 команди. Відповідно до зайнятого місця у групі, учасники продовжать боротьбу за Premium, Silver та Bronze Cup. Прийматиме змагання зал ДЮСШ.

Голова АДФ 5х5 Микола Озюк розповів:

“Після нетривалої відпустки колектив ліги повертається до звичайного ритму роботу, з новими силами та ідеями. Залучатимемо ще більше людей до футболу. Першим турніром буде саме “Grand Cup Маневичі”, який відбудеться 2-3 березня! Тому закликаю команди долучитися та провести це футбольне свято разом”.

Заявкова компанія триває до 27 лютого. Партнером змагань є виробник спортивного одягу компанія – “Legea”. На учасників та переможців змагань по завершенню турніру очікують подарунки та заохочувальні призи від партнерів асоціації.

Заявку можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

Заявкова компанія триває до 27 лютого. Кількість місць обмежена!

Турнір проходитиме за системою 5х5, причому воротареві можна віддавати пас безліч разів. Участь у турнірі можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями. Проте у змаганнях заборонено брати участь професійним футболістам та футзалістам.

Характеристика турніру:

Формат турніру : колективи за допомогою сліпого жеребу будуть  розділенні, на 4 групи по 3 команди, відповідно до зайнятого місця у підгрупі, команди поборються за “Grand”, “Silver”та “Bronze Cup”.
Час гри :
2 тайми по 12 хв. (остання хвилина, чистий час)
День проведення матчів: субота 2 березня
Кількість гравців у полі: 5 осіб (4+1)
Кількість гравців у заявці : до 14 осіб

Про всі нюанси можна питати за тел: (099)700-62-09, (067)427-99-21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.