Підготовка до регулярного чемпіонату під егідою АДФ вийшла на фінішну пряму.

Так, 14-15 листопада у спорткомплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні 16 колективів зійдуться у безкомпромісній боротьбі за трофей – “Кубок Волині з міні-футболу”.

За словами керівника Асоціації дворового футболу Волині Миколи Озюка, цей турнір стане своєрідним розігрівом перед головною спортивною подією зими.

“Змагання дадуть змогу командам перевірити власні фізичні кондиції перед регулярним чемпіонатом, а оргкомітету– внести останні корективи у підготовку регулярної першості”, – зазначив Микола Озюк.

Команди-учасниці за допомогою жеребкування будуть розділені на групи і відповідно до зайнятого місця у квартетах позмагаються за три комплекти нагород: «Gold» , «Silver» та «Bronze Cup» 

Заявку можна подати ТУТ: http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

До слова, команди-учасниці “Кубку Волині з міні-футболу” отримають значну знижку на участь у регулярному чемпіонаті, який стартує 28 листопада.

Зазначимо, що усі учасники змагань мають повне право приймати участь у будь-яких інших аматорських змаганнях. Для команд буде розроблено зручний календар поєдинків.

Регламент турніру:

• Час гри : 2 тайми по 12 хвилин;

•  Кількість гравців у полі: 5 осіб (4+1);

• Кількість гравців у заявці : 12 осіб;

• Заявковий термін триває до 12 листопада.

Деталі за телефонами: 050-169-95-15, 099-700-62-09.