Микола Озюк (Голова Асоціації дворового футболу 5x5)

“Надзвичайно приємно завітати у Шацьку громаду. Приємно, що є ініціативна група,яка долучилася до проведення змагань. Окрема подяка Богдану Тимошуку, який проявив ініціативу, зв’язався з організаторами ліги. Хочу подякувати оргкомітету АДФ, ініціативній групі та партнерам, які долучилися до проведення змагань. На цьому турнірі ми побачили рівень гри Шацьких команд, які вперше за дев’ять років існування ліги долучилися до змагань. Своєю грою вони показали, що футбол у Шацьку є на дуже високому рівні. Родзинкою турніру на мою думку стала гра  голкіпера ФК Шацьк Галини Зінчук – першої дівчини, яка взяла участь у турнірі від АДФ. Вона показала, що жінки здатні грати у футбол на рівні з чоловіками. Жіночий футбол в Україні є, але його потрібно розвивати. ліга АДФ в цьому плані не стане виключенням. В подальшому ми плануємо організовувати змагання для жінок. А вже в листопаді ліга АДФ спільно з Федерацією міні футболу України започатковує проект який передбачає проведення регулярних змагань  які пройдуть у Луцьку. Тому запрошую команди долучатися”.

Сергій Карпук (Голова Шацької районної ради)

“Шацький район відкритий для проведення турнірів, та інших заходів аби туристи, мешканці нашого району змогли відвідувати такі заходи, популяризувати наш край. Приємно що цей турнір відбувся не в розпал сезону, коли багато відпочиваючих, а дійсно показуємо що Шацький край може бути привабливим у будь яку пору. Ідея виникла після сезону, щоб запросити до нас гостей з різних районів Волині і провести цікаве дійство з метою популяризації дворового футболу та здорового способу життя загалом. Ми побачили цікаві поєдинки як у виконанні наших місцевих команд, так і команд-гостей”.

Руслан Глинюк (ФК Альянс)

“Турнір вийшов класний, чудова організація, гарний спортивний майданчик. Можливо, почують мене і добудують поле у Рожищі. Грали проти досвідчених команд. На мою думку, перемогти вдалося завдяки самовіддачі та везінню, адже без нього у спорті ніяк. Але нагороди – не головне. Куди важливіше – гарна гра та позитивні емоції”.

Віталій Профорук (Представник бригади арбітрів)

“В цілому, якщо охарактеризувати турнір, я поставлю йому 5 з великим плюсом.  Мені сподобався мікроклімат. Відношення гравців до суддівської бригади та організаторів. Більшість гравців адекватно реагували на дії рефері. Втім, на жаль, були і гравці, які зневажливо ставилися до арбітрів та організаторів. Я особисто на цьому турнірі пожалів двох людей не вигнавши їх за межі поля. Сподіваюся вони зроблять висновки.”

Іван Гомза (ФК Шацьке УДЛГ)

“Ми вперше приймали участь у подібному турнірі. Організація змагань на високому рівні. Радує, що на теренах шацької громади зібралася така кількість колективів. Наша команда виходить на кожну гру лише з однією метою – перемогти. Президент клубу Андрій Олексійович – дуже амбітна людина, яка ставить перед собою найвищі цілі, і вимагає цього ж від команди. План на турнір не вдалося реалізувати у повному обсязі, адже команда поступилася у фіналі”.  

Богдан Тимошук (Депутат Шацької селищної ради)

“Дуже серйозний турнір . За своє життя я брав участь у багатьох футбольних змаганнях, сьогоднішня організація турніру під егідою АДФ достойна найвищої оцінки. Не було прохідних команд, інтрига була у кожному матчі. 

В майбутньому у планах Шацької селищної ради є проведення кількаденного турніру спільно з АДФ, аби учасники змагань змогли не лише зіграти у футбол, але й гарно провести час у туристичній перлині Волині”. 

Галина Зінчук ( ФК Шацьк)

“Турнір дуже сподобався. В нас були шанси пройти якомога далі, але команду трохи підвела реалізація”.  

Володимир Бондар (очільник депутатської групи “Патріоти Волині”)

“Дуже приємно, що у Шацькому районі футбол розвивається дуже стрімко. Основна мета турніру – популяризація здорового способу життя серед усіх верств населення, адже у наш час здоров’я – це найважливіше. Такі заходи також  популяризують Шацький район у плані проведення спортивних змагань, тому дуже приємно, що до цього долучаються, як в організаційному так і фінансовому плані, представники селищної та районної ради”.

Костянтин Боровецький (ФК Бережанка)

“Організація турніру була на високому рівні. Сьогодні нам протистояли серйозні суперники, напруга у кожному матчі трималася до останньої хвилини. Нам вдалося реалізувати задумане: спершу вийти у фінал, а згодом і здобути трофей”.

Ігор Янченко  (заступник голови Асоціації дворового футболу 5х5)

“Рівнем турніру повністю задоволений. За це хочу подякувати колективу, котрий доклав чимало зусиль. Приємно, що розширюється географія проведення змагань та долучаються нові колективи. Круто, що третина команд-учасниць турніру вперше брала участь у змаганнях під егідою АДФ. Сьогодні на турнірі були присутні чимало уболівальників, зокрема дітей. Тому, хочу побажати молодому поколінню якомога більше займатися спортом, адже спортивна нація – здорова нація. Долучайтеся до ліги АДФ, далі буде!”