Микола Озюк (керівник Асоціації дворового футболу  5x5)

“Перш за все хочу привітати команди, які взяли участь у змаганні. Дякую колективам, які зголосилися перейти з формату 5 на 5 у формат 4 на 4, зрозумівши ситуацію і місцевій владі, яка пішла нам на зустріч. Завдяки цьому нам вдалося провести хороший чемпіонат. Хочу подякувати організаційному комітету АДФ – приємно працювати з професіоналами. Зокрема, хочу відзначити суддівську бригаду, яка вдосконалюється з кожним турніром.  Цей сезон був доволі важкий не тільки для нас, але  й для усього футбольного світу, але в цілому ми впоралися. Окремо хочу виділити турнір в Острожці, у якому взяли участь 20 колективів. Дякую колективам, котрі  протягом року долучалися до турнірів під егідою АДФ. Від себе особисто хочу побажати усім міцного здоров’я. Незабаром АДФ планує провести регулярний чемпіонат спільно з Асоціацією міні-футболу України. Сподіваюся, що пандемія відступить, і нам вдасться реалізувати задумане, адже головна мета АДФ – це популяризація здорового способу життя, бо  здорова нація – запорука успішної країни”.

Руслан Глинюк ДФК Альянс

“Трохи образливо, перемагаючи по ходу фінального матчу 3-1, поступитися з рахунком 3-4, але це футбол і потрібно бути готовим до всього. Наприкінці нам трохи не пощастило і плюс до всього необов’язкові помилки в обороні”.

Роман Козак  FCTereveni

“Емоції від турніру дуже хороші. Команди дуже сильні, продемонстрували сьогодні видовищні матчі. В певних моментах не вистачило самовіддачі і це на мою думку не дозволило потрапити до фіналу. Напередодні турніру команда награвала певні комбінації, які нам вдалося використати у грі. Рівень суддівства досить високий, видно що арбітри добре підготовлені і якісно виконують свою роботу”.

Михайло Мархева FCWestNet

“Враженні дуже класні, мені дуже сподобався турнір. Командний дух та організована гра в обороні та атаці стали запорукою нашого успіху сьогодні”.

Ігор Янченко (заступник голови АДФ)

“Я задоволений крайнім турніром у цьому році. Все було на найвищому рівні. За це я хочу подякувати колективу котрий протягом року докладав чимало зусиль щоб провести змагання. Також хочу запросити усіх охочих долучитися до регулярного чемпіонату, який стартує незабаром”.