З 28 червня по 5 липня проходив відкритий чемпіонат області з дворового футболу, серед юнаків до 16 років. До змагань долучилися 12 колективів. Приємно, що географія турніру та динаміка кількості команд зростають. Змагання відбувалися у форматі чемпіонату, таким чином інтрига змагань зберігалася до завершального матчу, а колективи, котрі були рангом нижче, розіграли між собою «Кубок ліги».

«Вражаюче, що кількість команд зростає, приємно, що вдається у літній період витягнути дітей з комп’ютерів та залучити до активного способу життя. Дедалі будемо збільшувати кількість змагань, альтернатива повинна бути, адже діти це наше – сьогодення!», розповів Голова Асоціації дворового футболу 5х5 – Микола Озюк .

Отже, за підсумком змагань у «Кубку Ліги», перемогу святкувала команда – «ДЮСШ-Лідер» (Ківерці), срібло здобули – “SKY Hunters”.

Переможцем чемпіонату, уже вдруге стала команда «Ківерці U-16», срібні призери – «Street Athletes» (Ківерці), а бронза відправилися до лучан – ФК «Олімпія».

Найкращий голкіпер – Друкачук Олександр;

Найкращий гравець чемпіонату – Рудик Антон;

Найкращий бомбардир чемпіонату – Кревський Андрій;

Найкращий гравець кубку – Франчук Микола.

По завершенню матчів відбулася церемонія нагородження, де кращі гравці та команди отримали пам’ятні нагороди від організаторів та партнерів.

Змагання відбуваються за підтримки, генерального партнера – Дейни Володимира Юрійовича. Технічного партнера ліги компанія – “WestNet”. Магазин спортивного інвентаря “Zeusport”, подарував фіналістам змагань подарункові сертифікати, для купівлі спортивних товарів.

До нових зустрічей на матчах ліги АДФ!

Футбол-Друзі-Відпочинок