Шістнадцять команд взяли участь в черговому турнірі Асоціації дворового футболу Волині – «Кубку Незалежності», який присвячений 31-му дню народженню нашої країни. Традиційно під час турніру збирали гроші на потреби Збройних сил України.

На полях військового ліцею імені Героїв Небесної Сотні команди зійшлися 27 серпня.

Організатори зробили нестандартну сітку турніру, адже команди боролися за три кубки: кубок престижу, кубок перспективи та головний трофей – кубок незалежності. Відповідно, з шістнадцяти команд у подальший раунд виходило дванадцять, тобто кожна з команд могла проявити себе.

Після групового етапу команди розділилися по кубках, отже боротьбу за «Кубку Престижу», продовжили: «Самураї», «Дубнівська», «Олімп» та «Кубку ЛуцькЦентр».

У боротьбі за «Кубку Перспективи» змагалися: «WestNet», «Сокіл», «Земан» та «Industrial West».

За головний трофей боролися: «Шігірюм», «Агромат», «Острожець», «Теревені».

Відзначимо, що у всіх кубках тривали запеклі баталії та жодна з команд не хотіла поступатися, отже у підсумку:

Переможець «Кубку Незалежності» – «Острожець», команда у фіналі здолала 2:1 Шігірюм.

У «Кубку Перспективи», перемогу святкували – «Земан», у фіналі з мінімальним рахунком перемогли «Сокіл» 1- 0.

Переможець «Кубку Престижу» – «Олімп», у матчі за золото перемогли «Дубнівську» – 2:0.

Кращим голкіпером «Кубку Незалежності», було нагороджено – Василя Годуна (Острожець);

Кращим гравцем «Кубку Незалежності», став – Іван Бандура (Шігірюм);

Кращим гравцем «Кубку Перспективи», став – Артем Герасименко (Земан);

Кращим гравцем «Кубку Престижу», було нагороджено – Даниса Гарагана (Олімп).

«Турнір покликаний зібрати гроші на допомогу Збройним силам України. Частина внесків з турнірів ішла на потреби воїнів, зокрема сьогодні ми зібрали три тисячі гривень. А загалом з початку повномасштабного вторгнення на потреби ЗСУ ми зібрали 120 тисяч гривень», – зазначив керівник АДФ Микола Озюк.

Він наголосив, що такі турніри допомагають трішки розвантажувати людей, психологічно відновлюватися в реаліях війни:«Серед команд, які брали участь, була й військова частина. Загалом на турнірі хлопці могли показати себе і відпочити від буденності. Сподіваємося, перемога близько, але ми й надалі будемо організовувати такі турніри, аби в цьому допомогти».

Висловлюємо подяку Генеральному партнеру ліги – Дейні Володимиру Юрійовичу та Технічним партнерам – компанії «WestNet», компанії – «Земан», Футбольному магазину «Soccer», «Pronto Pizza • Sushi Pro» .

Більше ФОТО ТУТ

Статистика турніру ТУТ