Технічний партнет АДФ 5х5 компанія WestNet

ФК «Аякс» – тріумфатори Дитячо-юнацької ліги АДФ

Сезон дворового футболу, відкривали змагання серед юнаків, впродовж 8-9 лютого в міській ДЮСШ відбувався чемпіонат та кубок «Дитячо-юнацької ліги». Напередодні старту було проведено жеребкування, де за підсумком – команди розділилися на дві групи по 4 команди, змагання виявилася надзвичайно цікавими, адже колективи змагалися у двох лігах, відповідно до зайнятого рейтингового місця. Таким чином організатори надавали можливість реалізувати та отримати нагороди все більше колективам.

Розвиток саме дитячого спорту, є одним з пріоритетів діяльності нашої організації, адже здоровий спосіб життя є невід’ємною частиною розвитку суспільства, тому на цей сезон поставлення чітке завдання, залучення все більше населення до зайнятися фізичною культурою та спортом, зазначив Голова ліги АДФ – Микола Озюк

Після проведення відбіркових матчів, колективи були розділенні на два дивізіони, до елітного раунду( Вищої ліги) потрапили: ФК «Аякс», ФК «ДЮСШ-1», «Street Athletics» та «Grace».

За звання переможця Першої ліги змагалися: ФК «ДЮСШ-2», «Олімпієць», «RedBull» та «Гаразджа».

Відзначимо, що глядачі котрі були присутні на матчах чемпіонату, мали можливість спостерігати за цікавими поєдинками та справжніми футбольними баталіями.

У підсумковому результаті у Вищій лізі перемогу святкувала команда – «Аякс», срібні нагороди дісталися – «Grace», а бронза ФК «ДЮСШ-1».

Найкращий голкіпер – Друкачук Олександр (ДЮСШ-1);

Найкращий гравець – Пірнач Дмитро (Аякс).

Переможцем Першої ліги, стала команда – «Олімпієць», а срібні нагороди дісталися колективу ФК «Гаразджа».

Найкращий голкіпер – Балута Дмитро (Олімпієць);

Найкращий гравець – Романюк Олександр (Олімпієць).

По завершенню регулярного чемпіонату, команди отримали можливість зіграти поєдинок за Суперкубок, у якому зустрічалася переможець Вищої та Першої ліги: ФК «Аякс» – ФК «Оліміпєць», матч видався дуже цікавим та напруженим, але вправнішими були гравці «Аяксу», перемога 5:2, та оформлення золотого дублю. Відзначимо, що матч за Суперкубок відбувався за підтримки мережі магазинів 7/23 та місцевої ДЮСШ.

Переможці та призери як чемпіонату так і кубку отримали пам’яті нагороди від організаторів та партнерів.

Асоціація дворового футболу висловлю подяку за співпрацю та допомогу у проведенні турніру Ківерцівський міській раді ОТГ.

Висловлюємо окрему подяку, Генеральному партнеру ліги – Дейні Володимиру Юрійовичу.

Технічному партнері компанії – «WestNet».

Організатори висловлюють, щиру подяку партнерам, гравцям та вболівальникам. До нових зустрічей на майданчиках ліги АДФ.

Фото та Відео звіт очікуйте згодом

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий