Сезон дворового футболу, відкривали змагання серед юнаків, впродовж 8-9 лютого в міській ДЮСШ відбувався чемпіонат та кубок «Дитячо-юнацької ліги». Напередодні старту було проведено жеребкування, де за підсумком – команди розділилися на дві групи по 4 команди, змагання виявилася надзвичайно цікавими, адже колективи змагалися у двох лігах, відповідно до зайнятого рейтингового місця. Таким чином організатори надавали можливість реалізувати та отримати нагороди все більше колективам.

Розвиток саме дитячого спорту, є одним з пріоритетів діяльності нашої організації, адже здоровий спосіб життя є невід’ємною частиною розвитку суспільства, тому на цей сезон поставлення чітке завдання, залучення все більше населення до зайнятися фізичною культурою та спортом, зазначив Голова ліги АДФ – Микола Озюк

Після проведення відбіркових матчів, колективи були розділенні на два дивізіони, до елітного раунду( Вищої ліги) потрапили: ФК «Аякс», ФК «ДЮСШ-1», «Street Athletics» та «Grace».

За звання переможця Першої ліги змагалися: ФК «ДЮСШ-2», «Олімпієць», «RedBull» та «Гаразджа».

Відзначимо, що глядачі котрі були присутні на матчах чемпіонату, мали можливість спостерігати за цікавими поєдинками та справжніми футбольними баталіями.

У підсумковому результаті у Вищій лізі перемогу святкувала команда – «Аякс», срібні нагороди дісталися – «Grace», а бронза ФК «ДЮСШ-1».

Найкращий голкіпер – Друкачук Олександр (ДЮСШ-1);

Найкращий гравець – Пірнач Дмитро (Аякс).

Переможцем Першої ліги, стала команда – «Олімпієць», а срібні нагороди дісталися колективу ФК «Гаразджа».

Найкращий голкіпер – Балута Дмитро (Олімпієць);

Найкращий гравець – Романюк Олександр (Олімпієць).

По завершенню регулярного чемпіонату, команди отримали можливість зіграти поєдинок за Суперкубок, у якому зустрічалася переможець Вищої та Першої ліги: ФК «Аякс» – ФК «Оліміпєць», матч видався дуже цікавим та напруженим, але вправнішими були гравці «Аяксу», перемога 5:2, та оформлення золотого дублю. Відзначимо, що матч за Суперкубок відбувався за підтримки мережі магазинів 7/23 та місцевої ДЮСШ.

Переможці та призери як чемпіонату так і кубку отримали пам’яті нагороди від організаторів та партнерів.

Асоціація дворового футболу висловлю подяку за співпрацю та допомогу у проведенні турніру Ківерцівський міській раді ОТГ.

Висловлюємо окрему подяку, Генеральному партнеру ліги – Дейні Володимиру Юрійовичу.

Технічному партнері компанії – «WestNet».

Організатори висловлюють, щиру подяку партнерам, гравцям та вболівальникам. До нових зустрічей на майданчиках ліги АДФ.

Фото звіт турніру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.