У суботу, 8 жовтня, відбулися чергові змагання під егідою Асоціації дворового футболу 5х5. До участі зголосилася 16 колективів з усіх куточків Волині та Рівненщини. За регламентом змагань колективи були розділені на 4 групи по 4 команди, де надалі залежно від зайнятого місця в групі було розіграно «Кубок Волині АДФ», «Кубок Перспективи» та «Кубок Престижу».

Після зіграних групових етапів боротьбу в «Кубку Престижу» продовжили: «Любарт JR.», «Рать», «Паляниця» та «Nevbies» У півфінальних матчах долю золота розіграли «Паляниця» та «Любарт JR.». Гра видалась досить цікавою та напруженою, лише один влучний удар від гравців «Любарта JR.» подарував команді перемогу (1:0) та золоті нагороди.

У другому за рангом кубку, а саме «Кубку Перспективи», зустрілися «Земан», «Атлетик», «Альянс» та «Самураї». У фінальному матчі відбувся поєдинок між «Земан» та «Атлетик». Більш вправним був колектив «Земан», що здобув цілком заслужену перемогу з рахунком 1:3, та уже вдруге луцькі пивовари змогли здобути золоті нагороди турінру.

«Кубок Волині АДФ» виявився дуже цікавим, адже зібрав у рядах півфіналів досить рівні команди, тому глядачі отримали масу емоцій від перегляду поєдинків. Після групового раунду до плей-офф потрапили «КамазАгро», «ЛуцькЦентр», «Агромат», «Сокіл». До слова, саме «Агромат» та «Сокіл»
зустрілися у фінальному двобої. Поєдинок був дуже напружений, адже обидва колективи пройшли нелегкий шлях до фіналу. Голи у виконанні Максима Борщевича, та Максима Бондаренка принесли золоті нагороди «Агромату» (2:0)!

На завершення відбулося нагородження команд та гравців, де за підсумком турніру було визначено кращих гравців:

Кращий голкіпер «Кубку Волині АДФ» – Костюк Володимир;

Кращий гравець «Кубку Волині АДФ» – Максим Борщевич;

Кращий гравець «Кубку Перспективи» – Микола Верешко;

Кращий гравець «Кубку Престижу» – Назар Цап.

Висловлюємо подяку Генеральному партнеру ліги – Дейні Володимиру Юрійовичу та Технічним партнерам – компанії «WestNet», компанії – «Земан», Футбольному магазину «Soccer», «Pronto Pizza • Sushi Pro» .

Більше ФОТО ТУТ