Микола Озюк (керівник Асоціації дворового футболу 5х5)

Нарешті дитячо-юнацька ліга повернулася у Ківерці. Ми йдемо згідно з наміченим графіком, оскільки запустили дитячо-юнацьку лігу у двох вікових категоріях – U-14 та U-19. Дуже приємно, що ми відновили цей турнір, адже настало літо і діти мають змогу відпочити і реалізувати свій спортивний потенціал на футбольному полі, дотримуючись нашого девізу “Футбол-друзі-відпочинок”. Ми прагнули залучити якомога більше учасників у різних вікових категоріях, оскільки молоде покоління повинне долучатися до активного способу життя. Я впевнений у тому, що майбутнє не лише за дівочим, а й за масовим футболом, тому ми до цього йдемо. Дівчата показали, що вони здатні змагатися. Футбольні кадри, які готує спортивна школа спільно з міською радою – це успіх. Сподіваюся, що у майбутньому ми створимо дівочу лігу.

Яна Шарамко (ДЮСШ-Дівчата)

Це були перші змагання, все сподобалося, емоції переповнюють. Наші суперники демонстрували хороший футбол. Дякую їм за гру. Я займаюся футболом близько двох років. Головне на футбольному полі – це командна взаємодія. 

Олег Волох (ДЮСШ)

Мені дуже сподобався турнір. Суперники гарно грали, але нам вдалося здобути перемогу. Найважчим поєдинком видався матч проти “ДЮСШ-2”. Я займаюся футболом понад 6 років. В майбутньому прагну стати крутим футболістом і заробляти багато грошей.

Ігор Янченко (заступник голови Асоціації дворового футболу 5х5)

Турнір подарував масу крутих, позитивних емоцій. Погодні умови та послаблення карантинних обмежень дозволяють проводити дитячо-юнацькі турніри. Приємно, що до нас приєдналася дівоча футбольна команда. Вони зуміли тричі відзначитися у воротах суперників та  продемонстрували високий рівень гри. Хочу висловити подяку Дмитру Олександровичу Гавруку за те, що йому вдалося зібрати чотири колективи U-14, серед яких були й дівчата. Спочатку планувалося провести дводенний турнір у віковій категорії  U-16, але згодом ми ( організатори – ред..) прийняли рішення провести у двох вікових категоріях. Таким чином, нам вдалося популяризувати футбол серед спортсменів інших вікових груп. Не думаю, що спека стала на заваді футболістам під час турніру.

Дмитро Климчук (ФК Олімпія)

Чудові враження. Ми вперше за довгий час зуміли побачити наших друзів з інших команд. Ми прагнули відпочити і атмосфера футболу та погода цьому посприяли. Хороші суперники. Перший матч наша команда грала проти Бенфіки і в напруженому поєдинку нам, на щастя, вдалося перемогти з рахунком 3-2. Другу – ми програли, адже команда з Рожищ показала кращий футбол. Спека не стала перешкодою під час турніру. Легше грати коли є стадія групового етапу, оскільки тоді йде менший тиск на команду і той результат, який вона демонструє. Наша команда – активні учасники турнірів під егідою АДФ, і у майбутньому ми теж долучатимемося до змагань.

Микола Чернюк (ФК Волинь)

Все дуже сподобалося, організація на найвищому рівні. Наша команда добре зіграна, ми постійно тренуємося і маємо досвід виступів на турнірах різних рівнів.

Олександр Ковальчук (очільник Ківерцівської ОТГ)

Я завжди буду підтримувати дитячі турніри з різних видів спорту. Сьогодні відбувся великий турнір під егідою АДФ, було багато гарних учасників і найприємніше те, що це – були діти. Вони показали надзвичайно високий рівень підготовки. Приємно, що перемогу здобула команда з міста Ківерці. Вірю, що у майбутньому команда демонструватиме свою майстерність на всеукраїнських футбольних турнірах.