Ігор Янченко (керівник Дитячо-юнацької ліги ГО «АДФ 5х5»)

«Вперше за довгий час було проведено Дитячо-юнацьку лігу. Востаннє цей турнір відбувся ще у січні – на це вплинули карантинні заходи. Особисто я задоволений проведенням турніру завдяки команді, яка зробила великий внесок в організацію змагань. Усе було проведено на найвищому рівні. Хочу привітати переможців, призерів та кращих гравців турніру».

Ігор Янченко (Керівник ДЮЛ АДФ)

Дмитро Олійник (гравець «Red Bull»)

«Враження не описати словами, тому що вперше ми стали чемпіонами, хоча на турнірах під егідою адф ми виступаємо не вперше. Впродовж всього турніру нам протистояли досвідчені суперники.  Груповий етап нам дався відносно легко.  А на стадії плей-оф почали виникати труднощі, оскільки кожен колектив прагнув завоювати трофей. На щастя для нас, все склалося вдало і завдяки командній самовіддачі ми стали чемпіонами».

Максим Серебряк (гравець «ДЮСШ»)

«Не очікував отримати звання кращого гравця Першої ліги. Нагорода далася важко, адже суперники дуже сильні. Цей титул мотивуватиме мене на подальші футбольні звершення».

Максим Серебряк та Микола Озюк

Олександр Савчук (капітан «Red Bull»)

«Хочу подякувати організаторам турніру за хороше проведення змагань: все було на найвищому рівні, хороше суддівство, чудові умови. До самого турніру команда особливо не готувалася, адже ми досить давно граємо разом у дворі – так і заявилися».

Богдан Пивовар (Арбітр ГО «АДФ 5х5»)

«В плані суддівства турнір видався набагато легшим, аніж дорослий. Судити було легше, гравці майже не вступали в суперечки з арбітром. Турнір був досить цікавим, кожна з команд прагнула проявити себе».

Богдан Півовар (Арбітр Ліги АДФ)

Спілкувався: Дмитро Зінюк

Фото з турніру можна переглянути ТУТ