Уже 27 листопада стартує черговий чемпіонат з мініфутболу, що триватиме близько трьох місяців.
Змагання будуть особливими, адже повноцінного чемпіонату на закритих майданчиках під егідою Асоціації дворового футболу Волині ще не відбувалося. Тому це нова можливість як для організації, так і для гравців стати на новий щабель розвитку.

До нового чемпіонату долучилися 10 колективів з різних куточків Волині. 40-хвилинна гра додаватиме ще більше динаміки та інтриги в поєдинках між командами. Кожен гравець і вболівальник зможе сповна насолодитися футбольним дербі.

«Формат турніру є дуже цікавий для учасників, адже повноцінний чемпіонат дає змогу повноцінно розкритися кожній команді. Зауважу, що для Асоціації це є черговий крок в розвитку. До проведення регулярних чемпіонатів ми готувалися доволі довго, адже хочемо і надалі розвивати мініфутбол на Волині. Також ми надалі продовжуємо допомагати ЗСУ. Цей турнір не буде винятком – на ньому ми також будемо збирати кошти для наших захисників», – зазначив голова ГО «Асоціація Дворового футболу 5х5» Микола Озюк

Зазначимо, що інформаційним партнером цього чемпіонату стало інтернет-видання «Волинські новини», де поширюватимуться найактуальніші новини цих змагань.

За ходом чемпіонату можна буде спостерігати тут.