Після тривалої перерви дворовий футбол повертається у Ківерці.

Вже цієї суботи, 10 квітня, на міському майданчику відбудеться довгоочікуваний турнір під егідою АДФ. 12 команд з Волині, Рівненщини та міста Києва розіграють між собою “Кубок Ліги АДФ”. За регламентом змагань, команди, в залежності від зайнятого місця у групі розіграють між собою три комплекти нагород: “Кубок АДФ”, “Кубок Перспективи” та “Кубок Престижу”. За результатами жеребкування, яке відбулося напередодні, команди розділилися наступним чином:

Цікаво, що половина колективів зіграють у Лізі вперше. З огляду на результати жеребкування одноосібного лідера визначити важко, адже чого лише варта група “А”: кожен з трійки колективів має чималий досвід виступів на турнірах під егідою АДФ, а “Бережанка” кілька разів завойовувала головний трофей Ліги. 

У групі “Б” трійка новачків боротиметься за вихід до плей-оф раунду. У групах “В” та “Г” титани Ліги АДФ “Фенікс-ДПЗ”, “Альянс” та “ХавестАгро” протистоятимуть дебютантам з Ратного, Локачів та Києва.

Чи вдасться новачкам нав’язати боротьбу досвідченим суперникам,  хто стане володарем Кубку Ліги АДФ, а хто поїде додому ні з чим? Відповіді на ці питання ми дізнаємося вже цієї суботи ввечері. 

Початок змагань о 10 ранку. Турнір проходитиме з дотриманням усіх карантинних норм.