Доволі швидко промайнули 5 ігрових тижнів кваліфікаційного раунду, де 12 команд у двох групах визначали, хто ж побореться за звання чемпіона у Вищій та Першій Лізі АДФ.
Завершальний ігровий день подарував глядачам масу позитивних емоцій, адже команди продемонстрували дуже якісний футбол та наповнений яскравими голами.


ГРУПА “А”


У групі “А“ в очному матчі за вихід до еліт девізіону зустрілися “Неріс-Авангард” – “Четвертня”. Обидві дуже амбітні команди, що прагнуть нових звершень та перемог. Гра тривала у високому темпі, обидві команди пристрілювалися та чудово розуміли ціну помилки. Доволі драматичною для гравців “Неріса” виявилися кінцівка, адже саме на 40 хвилині, Олександру Дубцю вдалося принести перемогу команді “Четвертні” 2-1 – і так відправити команду “Неріс” в Першу лігу.
Команда “Сокіл” впевнено перемогла “Дубнівську” – 4-2. Михайло Устяк та Олександр Стасюк оформили дублі. Також відзначимо Олега Равського з команди “Дубнівська”: саме Олег із 14 забитими голами став кращим бомбардиром кваліфікаційного раунду.
До того ж команда “Агромат” вдруге святкувала перемогу. Сталося це в поєдинку з “Альянсом”. Команда досить впевнено розпочала – і в підсумку зуміла перемогти 6:2.

ГРУПА “Б”


Ще до матчів завершального 5 туру було відомо, що команди: “Олімп”, “ЛуцькЦентр” та “Земан” зіграють у Вищому девізіоні, тому завершальний тур був більш підготовчим.
Хоча матч між “Земеном” та “Олімпом” запам’ятається розгромом пивоварів 7:0. Відзначимо покер Івана Бандури.
“ЛуцькЦентр” у доволі напруженому матчі з “ЕМД Волинь” зуміли здобути перемогу 5:3, а “Ветеран Струмівка” святкували перемогу над “Самураями” 4:2.
Підбиваючи підсумки, зазначимо, що нас очікує безкомпроміста боротьба у лігах, адже сформувалися напрочуд рівні команди.

У Вищому девізіоні зіграють:
“Сокіл”
“Четвертня”
“Дубнівська”
“Олімп”
“Земан”
“ЛуцькЦентр”

У Перщій Лізі гратимуть:
“Неріс-Авангард”
“Агромат”
“Альянс”
“ВетеранСтурмівка”
“Самураї”
“ЕМД Волинь”

Нагадаємо командам, що зараз триває трансферне вікно, тому всі команди мають можливість підсилити свої склади. Наступний тур відбудеться уже 27.05, тому запрошуємо глядачів насолодитися чудовими матчами.

СТАТИСТИКА Кваліфікаційного раунду

СТАТИСТИКА ВИЩОЇ ЛІГИ

СТАТИСТИКА ПЕРШОЇ ЛІГИ

Футбол-Друзі-Відпочинок