Після 3 туру кваліфікаційного раунду інтрига в боротьбі за розподіл команд до Вищої та Першої ліги дедалі загострюється.

У групі «А»
Лідирує з 7 заліковими балами команда «Сокіл», по 6 очок набрали «Неріс Авангард» та «Дубнівська». Доволі неочікуваний старт виявився для вболівальників «Авангарду». Команда за перші 3 тури зуміли набрати лише 3 залікові пункти; у 3 турі поступилося у принциповому двобої команді «НерісАвангард» (2:3).
Без залікових балів у групі «А» залишається колектив з Рожищ – «Альянс». Керівник «Альянсу» Руслан Глинюк зазначає, що наразі команда – у стані формування, долучилися нові, молоді виконавці, тому вони роблять акцент на Перший дивізіон чемпіонату.

Група «Б»
Беззаперечну першість у групі очолює команда «Земан». Колектив Дмтра Строконя не зазнав жодної поразки та після трьох попередніх турнірів набрав 9 залікових балів. У команди «Олімп» – 7 набраних пунктів. «ЛуцькЦентр» з 4 балами наразі займає 3 місце, по 3 очки набрали команди «Самураї» та «ВетеранСтрумівка», лише «ЕМД Волині» не здобули залікових балів.


У гонці бомбардирів лідирує Олег Равський із 8 забитими голами. 7 м’ячів забив – Богдан Гладун.

Центральними матчами 4 туру можна назвати поєдинки:
«НерісАвангард» – «Сокіл»
«Олімп» – «Земан»

Бажаємо командам вдалої гри та без травм для гравці. До зустрічі на майданчику ліги ПАБ у суботу (матчі стартують з 12:50)!

ФОТО 3 ІГОРОВОГО ДНЯ ТУТ

ВІДЕО МАТЧІВ

СТАТИСТИКА ЧЕМПІОНАТУ