У Луцьку на мініфутбольному Кубку Волині Асоціації дворового футболу змагалося шістнадцять команд. Впродовж ігрового дня спортивна зала побачила чимало запеклих протистоянь, мініконфліктів між гравцями та серій пенальті. Турнір став логічним завершенням зимового чемпіонату Волині з мініфутболу, в якому перемогла команда «ALL-PARTS».

Традиційно організатори поділили команди на чотири групи. Аби змагання були цікавішими, колективи, які посідали треті місця в групах, боролися за бронзовий кубок, друге – за срібний, а переможці груп – за головний приз турніру, золотий кубок. – «Про це пишуть Волинські Новини».

Бронзовий кубок завоювала команда «Теревені Воротнів», яка розгромила «Джокер» (4:0), срібний кубок здобула команда «Олика», обігравши у фіналі «Самураїв» (3:1).

А ось у матчі за золотий кубок «Крошу» та «Атлетік» не зуміли виявити переможця в основний час, але останні були влучнішими у серії пенальті, тож перемогли в турнірі.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова ГО «Асоціація дворового футболу 5×5» Микола Озюк розповів, що Кубок Волині став підсумком чемпіонату. Турнір неодноразово переносили через застереження влади, адже росіяни знову активізувалися з обстрілами України.

«До команд, які грали в чемпіонаті, додалося ще шість колективів. Усі вони могли сьогодні проявити себе в кубкових змаганнях. Гравці показали гарний динамічний футбол, адже сьогодні тайми були по десять хвилин», – зазначив Микола Озюк.

Він також зауважив, що команди вже потроху готуються до весняного чемпіонату. Зокрема планується дві-три ліги, в кожній з яких буде десять команд. Водночас команди з усіх ліг матимуть можливість зіграти між собою у кубку.

Насамкінець Микола Озюк акцентував, що під час матчів під егідою АДФ відновлять збори коштів на підтримку наших воїнів, адже не варто забувати, завдяки кому такі турніри можна проводити на мирній території нашої країни.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ

Більше ФОТО ТУТ