У суботу, 31 липня, Асоціація дворового футболу проведе заключний турнір літа. Змагання відбудуться у селі Тростянець на новозбудованому футбольному майданчику європейського зразка. За звання чемпіона боротимуться 12 команд з Волині та Києва. Так, за допомогою сліпого жеребкування, яке відбулося напередодні, клуби розділилися наступним чином:

До слова, представники столиці України – клуб VitMix завітає на змагання під егідою АДФ вже втретє. Попередні спроби підопічних Павла Сировченка були невдалими. Команда двічі поступилася на фінальній стадії у серії післяматчевих пенальті. Втім, гравці впевнені у своїх силах і готові дати бій місцевим командам цього вікенду.

На минулих змаганнях ми поступилися у серії післяматчевих пенальті. У суботу нас чекають ігри з дуже серйозними суперниками. Наша команда налаштована лише на перемогу. На цьому турнірі ми плануємо завершити ігри в основний час і поїхати до Києва з трофеєм”, – розповів гравець  “VitMix” Дмитро Гоменчук.

Зламати плани киян на цьому турнірі намагатимуться досвідчені колективи, які вже знають смак “золота” Ліги АДФ: “Альянс”,”Бережанка” та тріумфатори минулих змагань ФК “Дім Фасадів”.

Переможець заключного турніру літа стане відомий вже цієї суботу. Тому запрошуємо любителів футбол долучитися до свята спорту.