Микола Озюк (керівник Асоціації дворового футболу  5×5)


Турнір подарував масу позитивних емоцій. Звичайно, не вистачало вболівальників на трибунах, але, напевно, кожен отримав заряд позитиву напередодні новорічно-різдвяних свят. Кожен з гравців побачив наскільки реально подолати шлях від аматорського до професійного футболу. Приїзд професійної команди на мою думку змотивує гравців ліги АДФ на подальші футбольні звершення. Величезна подяка Богдану Когуту та команді “Шпілєри”, які приїхали на турнір і розділили позитивні емоції разом із нами. Пандемія внесла велику роль у життя кожного з нас. Цей рік видався досить напруженим і цікавим водночас. Нам вдалося провести турніри у Рівненській області та у Шацьку. Нам є до чого прагнути і є куди розвиватися. Я дякую представникам організаційного комітету АДФ за продуктивну працю протягом року. Завдяки спільним зусиллям нам вдалося створити бренд. У новому футбольному сезоні, ми намагатимемося відвідувати різні пункти Волинської та Рівненської областей і дарувати свято футболу всім його шанувальникам. Також у пріоритеті проведення дитячо-юнацьких змагань та проведення дебютного турніру серед дівчат.


Михайло Мархева (капітан ФК “WestNet”)


Команда дуже старалася. Ми витратили багато сил у грі проти “Прилісного”. У першому таймі проти ФК “Раків Ліс” ми мали перевагу, але у другому таймі втома далася взнаки і ми частково віддали ініціативу нашим суперникам за що ледь не поплатилися.


Ігор Янченко (заступник голови АДФ)


Дуже приємно, що серед 16 команд – 5 колективів були юнацькими. Ці команди постійно беруть участь у дитячо-юнацьких турнірах і ці змагання – крок вперед у плані розвитку юнаків. “Бенфіка”, “Штурм”, “Торчин”, “Любарт Juniors” – показали досить якісну гру на фоні досвідчених учасників ліги АДФ. Хочу подякувати усім учасникам котрі створили футбольне свято. Загалом 2020 рік ми провели вдало, попри всі перепони спричинені пандемією. Окреме спасибі хочу висловити колективу АДФ. Вітаю усіх з прийдешніми святами. У Новому році бажаю усім здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій.


Олег Романюк (капітан ФК “Фенікс-ДПЗ”)


Турнір видався досить непоганий. Серйозні суперники. До турніру наша команда готувалася кілька тижнів. На цих змаганнях команді були й дебютанти які добре себе проявили. У грі проти Прилісного нам не вистачило тактичних знань аби вийти до фіналу. Мені як граючому тренеру все ж краще знаходитися на полі. При рахунку 1:0 я припустився помилки, випустивши на майданчик оновлену четвірку футболістів, які ,як виявилося, були не готові, і ми пропустили два м’ячі. Загалом, для нашого колективу цей рік видався доволі успішним. У Новому році хочу побажати Асоціації успіхів у проведенні турнірів в яких наша команда залюбки візьме участь.


Віталій Профорук (представник бригади арбітрів)


Я отримав задоволення від роботи на цьому турнірі. Так, у певних моментах було психологічно важко, але вцілому я задоволений новорічним турніром. За цей футбольний рік я ставлю великий плюс, адже попри всі труднощі Асоціації вдалося організувати чудові турніри. В Новому році хочу побажати учасникам та їх родинам здоров’я та благополуччя.


Богдан Когут (капітан ФК “Шпіляри”, голкіпер НК “Верес”)


Про участь у турнірі ми домовилися з Миколою Озюком ще минулого року. Умови чудові, зал хороший, команди налаштовані на перемогу. З огляду на те, як грали наші суперники, скажу, що частина гравців цілком може підсилити професійні футзальні колективи. У Новому році бажаю учасникам ліги АДФ любити футбол та завжди прагнути перемагати.