Микола Озюк (керівник Асоціації дворового футболу  5×5)

Дуже приємно, що нам вдалося відібрати з понад 20 колективів 12 найкращих, на мою думку, команд. Я сподіваюся, що цей рік буде по справжньому футбольним. Цьогоріч в Асоціації буде чимало нового. Зокрема АДФ вдосконалюватиметься в плані проведення дитячо-юнацьких змагань. Висока результативність команд – це ознака того, що колективи готуються до змагань під егідою АДФ. Маю надію, що чимало гравців, котрі грають у нас на турнірах згодом вийдуть на професійний рівень. Наступним турніром під егідою АДФ стане дитячо-юнацька ліга, яка відбудеться у Ківерцях за підтримки міської ради орієнтовно наприкінці лютого або на початку березня. Пандемія внесла великі корективи для кожного з нас. Напевно, всі пригадують змагання в Маневичах та Шацьку, коли трибуни були заповнені. Хочеться аби пандемія якнайшвидше відступила і уболівальники знову повернулися на трибуни. Попри холодну погоду нам вдалося зберегти динаміку проведення змагань. Цей і наступний турнір проходитимуть у закритому приміщення, а далі, якщо сприятимуть погодні умови змагання під егідою АДФ повернуться на стадіони.

Андрій Здіховський (ФК “Метеор”)

На таких турнірах наша команда завжди отримує максимально позитивні емоції. Погода завадила зібратися великій кількості колективів, проте групи були рівними, боротьба була цікава. Це дозволило нам в першій грі розкачатися і далі поборотися за кубок, який ми здобули. Від минулого турніру, який був для команди не менш успішним, пройшло чимало часу. Звичайно, хочеться частіше зустрічатися, грати у футбол, але маємо те, що маємо, і сьогоднішній передсвятковий день став для нас тріумфальним. Командна зібралася в неповному складі, але пограли, поборолися і отримали задоволення. Команда у нас вікова, досвідчена. Вже дев’ять років граємо майже одними складом. Завдяки цьому ми можемо протистояти багатьом командам. Хороший результат здобули завдяки зарядженості на боротьбу, трохи забракло удачі (зокрема в півфіналі та фіналі), але досвід дався взнаки – забили більше ніж пропустили. Завжди кажемо: “Грати треба для себе, уболівальників та друзів. Класно коли на трибунах стоїть шум, гул – це стимулює, надихає. Сподіваюся, що скоро відкриються зали і уболівальники повернуться на трибуни”.

Максим Гонікман (FC “Friends”)

Дуже радий, що команда потрапила на цей турнір. Ми зібралася зненацька. Хлопці прийшли, аби пограти у футбол і отримати позитивні емоції. Звісно, хотілося здобути золотий кубок, але можливо десь забракло досвіду, і, як результат, лише срібло. Але у майбутньому ми повернемося у такому ж складі, аби взяти головний трофей Ліги АДФ.

Станіслав Семенюк (ФК “Духче”)

Турнір пройшов на гарному рівні, хороша організація, сильні суперники. У другому таймі фінального протистояння наші суперники хотіли більше, ніж ми. Вони нас дотиснули, ми припустилися помилки і, як наслідок, ми пропустили мяч. Більшість матчів наша команда проводить на закритих майданчиках, тому комфортніше грати під накриттям. На стадіоні хіба що влітку.

Ігор Кравчук (ФК “Духче”)

За два місяці скучив за АДФ-ом. Турніри відповідають девізу: Футбол-Друзі-Відпочинок. Багато позитивних емоцій, було весело, цікаво. Прикра помилка і рикошет призвели до того, що суперник зрівняв рахунок. І у серії післяматчевих пенальті здобув перемогу, з чим я їх і вітаю. Не хочу говорити про суддівство. Дякую суддівській бригаді за роботу та старання старалася. Так, з їхнього боку були неточності, але всі ми люди і маємо право на помилку.

Руслан Глинюк (ФК“Альянс”)

За час зимового локдауну всі дуже скучили за футболом. Не було навіть можливості потренуватися. Загалом, турнір справив чудові враження. Організація на високому рівні. Єдине чого не вистачало – підтримки фанатів. Наш результат бажає бути кращим, але цього разу призи пройшли повз нас. Сьогодні судді гарно відсудили. Можливо, їм допомагав наш луцький VAR, який був зверху на трибунах. Якщо порівнювати ігри у залах та на стадіонах, то, на мою думку, на відкритому майданчику грати набагато легше, адже там краще освітлення та циркуляція повітря.

Ігор Янченко (заступник голови АДФ)

Настрій бойовий. Турнір пройшов на високому рівні. У цьому році плануємо все ж таки запустити регулярний чемпіонат. Також незабаром розпочнемо набір до Дитячо-юнацької ліги АДФ, яку хочемо провести в Луцьку. Цей рік повинен бути бомбовим в плані кількості змагань та футболу. Хочу побажати учасникам стабільності , перемог. Закликаю команди з інших міст України долучатися до турнірів під егідою АДФ.