29 червня відбулися стартові тури “Дитячо-юнацької ліги U-16” АДФ. До змагань долучилися 12 команд: з міста Луцьк, Ківерці, Рожище, смт.Торчин та с.Гаразджа.

За підсумками жеребкування колективи були розділенні на 2 групи по 6 колективів, де за підсумками групового етапу 2 кращі команди продовжать боротьбу у елітному раунді змагань, а колективи котрі відповідно будуть нижче у турнірній таблиці розіграють “Кубок Ліги”.


– “Приємно, що тенденція збільшення дитячих команд прогресує, рівень змагань стає все вищим, таким чином організатором стає дедалі цікавіше працювати. Плануємо на наступний рік запустити змагання уже у двох вікових категоріях до 14 та 16 років”, зазначив організатор змагань – Ігор Янченко.

Перший ігровий день видався дуже цікавим, а саме у гріпі “А”, після двох ігрових матчів лідирують – “Торчин” та “Олімпія”, колективи набрали по 6 залікових пункти, не відстає колектив “Гаразджа”, котра здобула перемогу у матчі з “Nixma” 6:0, але поступилась команді “Торчин” 0:6.

У групі “Б” інтрига також існує, команда “Ківерці Ю-16”, у драматичному матчі перемогла команду “Вотранс” 4:3 та здобули перемогу 6:0 у команди “Павер”, не відстає команда “Street Athlets”, колектив здобув також дві стартові перемоги.

Змагання відбуваються за підтримки, генерального партнера – Дейни Володимира Юрійовича. Технічний партнер ліги компанія – “WestNet”. Магазин спортивного інвентаря “Zeusport”, даруватиме фіналістам змагань подарункові сертифікати, для купівлі спортивних товарів.

Долю фіналістів, буде відомо уже найближчої середи, саме у середу стартує черговий тур “Дитячо-юнацької ліги АДФ”. Запрошуємо вболівальників відвідати цікаві поєдинки.